שתף קטע נבחר

חשד: מנהל ביצע מעשים מגונים בעשרות תלמידיו

ל-ynet נודע כי מנהל בית ספר בשומרון נעצר בחשד שנגע באבריהם של תלמידיו בני 14-12. הוא חשוד שביצע מעשים מגונים בעשרות מתלמידיו, בין כותלי בית הספר ואף בטיול שנתי. החשוד, שמעצרו הוארך: "מעלילים עלי"

מנהל בית ספר באחת ההתנחלויות בשומרון נעצר בחשד שביצע בשנתיים האחרונות מעשים מגונים בעשרות תלמידים בני 12-14 - כך נודע ל-ynet. החשוד, גבר נשוי בסוף שנות ה-40 לחייו, הובא אתמול (יום ב') לדיון בבית משפט השלום בכפר סבא, שם הוארך מעצרו בשלושה ימים נוספים.

 

לטענת המשטרה, הוא טען בחקירתו כי "לא היו דברים מעולם. סתם מעלילים עלי". החקירה החלה לאחר שבמשטרת מרחב שומרון התקבל באחרונה מידע על מעשים שביצע לכאורה בשמונה מתלמידיו. מיד עם קבלת המידע פתחה המשטרה בחקירה סמויה. בשבוע שעבר כבר הוגשה תלונה במשטרה על-ידי פסיכולוגית ביישוב שבו אירעו לכאורה המקרים. היא סיפרה כי אחת המשפחות יצרו עימה קשר וטענו שהמנהל ביצע מעשים מגונים בבנה.


"רק קצה הקרחון". המנהל בבית המשפט בכפר סבא (צילום: עידו ארז)

  

קצין אגף חקירות ומודיעין במרחב שומרון, סגן ניצב מרק עמיאל, סיפר ל-ynet כי בעקבות תלונתה של הפסיכולוגית פנו החוקרים לגבות עדויות משני נערים. לדבריו, מכיוון שמדובר בילדים ובנערים מתחת לגיל 14, מתנהלת החקירה על-ידי חוקרות ילדים של המשטרה ושל משרד הרווחה.

 

אחד הנערים סיפר כי המנהל נהג להושיב אותו על ברכיו ולגעת באיבר מינו. לדבריו, במשך שנתיים אירעו לפחות 15 מקרים כאלה. עדות נוספת התקבלה מילד מתחת לגיל 14, שחשף בפניהם סיפור דומה: המנהל נהג להושיב אותו ברכיו ולגעת באבריו האינטימיים.

 

"מדובר בחקירה סבוכה וקשה", ציין עמיאל והוסיף כי על פי החשד, רוב המקרים התרחשו בין כותלי בית הספר. "אנחנו יודעים על מקרה נוסף שאירע לפני כחודש, כשהתלמידים היו בטיול שנתי של בית הספר".

 

קצין אגף חקירות ומודיעין במרחב שומרון אומר כי "החשוד ניצל את מעמדו ואת תמימותם של עשרות ילדים וביצע בהם מעשים מגונים בשיטה דומה". לדבריו, חלק מההורים מילאו את פיהם מים בראשית החקירה וחלקם ביקשו להיוועץ קודם ברב ההתנחלות, ששיתף פעולה עם המשטרה ומסר עדות.

 

"החקירה רק בתחילתה", הוסיף סגן ניצב עמיאל. "בימים הקרובים תתבהר התמונה. מדובר במקרים מזעזעים וקשים, וזה רק קצה הקרחון. אנחנו מעריכים שכבר בתקופה הקרובה יגובש החומר לצורך כתב אישום נגד החשוד".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד בבית המשפט
צילום: עידו ארז
מומלצים