שתף קטע נבחר

הרב מחפוד התמוטט במהלך טיסה לישראל

הרב שלמה מחפוד, העומד בראש מערך הכשרות "יורה דעה" איבד את הכרתו במהלך טיסה ממדריד לישראל. המטוס נחת חניית ביניים לא מתוכננת ברומא, הרב טופל ונמסר כי מצבו התייצב

הרב שלמה מחפוד, ראש מערך הכשרות המוביל בציבור החרדי, איבד היום (ה') את הכרתו במהלך טיסה לישראל. כעת דווח כי אחרי טיפול רפואי מצבו התייצב.

 

על פי הדיווח, במהלך טיסה שהמריאה היום ממדריד לישראל, נאלץ טייס המטוס לבצע חניית ביניים לא מתוכננת בשדה התעופה ברומא. הסיבה: הרב שלמה מחפוד, ראש בד"ץ "יורה דעה", העומד בראש מערך הכשרות מהמובילים והיוקרתיים בקרב הציבור החרדי, חש ברע במהלך הטיסה, סבל מירידה בלחץ הדם ואף איבד את הכרתו.

 

הרב מחפוד עלה על הטיסה לישראל, זאת לאחר שהייה של חודש ימים באורגוואי, לשם הגיע בליווי צוות מפקחים ומשגיחי כשרות העובדים עימו, במטרה לפקח על מלאכת השחיטה המתבצעת בבתי המטבחיים המספקים בשר למערך הכשרות שבראשותו. עם נחיתתו ברומא, הובהל הרב מחפוד לבית חולים בסביבת שדה התעופה לקבלת טיפול רפואי.

 

מקורביו של הרב מחפוד דיווחו ל-ynet אחר הצהריים כי לאחר ייצוב מצבו והטיפול הרפואי בו, החל הרב לחוש בטוב ואף "התלוצץ עם רופאיו". כעת, ממתינים אנשי פמלייתו לרופא אשר יגיע מישראל לרומא כדי ללוות את הרב במהלך הטיסה, או לחילופין, לרופא מקומי אשר ילווה אותו לישראל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב מחפוד. עצירה לא מתוכננת
צילום: עוזי ברק
מומלצים