שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בין כלב לזאב

  יום ו'

  מין גי מחלץ את סו היון וג'י וו. מאו שב לבטוח בסו היון ומספר לו על עסקת הסמים הענקית שתיערך במסווה של מכירה פומבית. לאירוע הנוצץ מגיעים אנשי היחידה וראשי כנופיות מרחבי העולם. סאנג שיק מנסה לחסל את סו היון, ביון עומד בדרכו, וסאנג שיק הורג אותו.מין גי מחסל את סאנג שיק. לאחר שעסקת הענק נכשלת, מאו בדרכו החוצה, וסו היון עומד לירות בו בדיוק כשג'י וו מגיעה.

   

  סו היון מחלץ את מאו וג'י וו ומשתכנע לוותר על נקמה, אך לאחר שהוא מעביר למנהל ג'ונג את הדיסק המזויף שמאו הטמין, מאו מבין שהוא הבוגד ומזמן אותו. בקרב לחיים ולמוות מתגלה אמת מפתיעה בדבר הקשר בין מאו ואביו הביולוגי המנוח של סו היון. מאו מת, וסו היון וג'י וו ממשיכים בחייהם בנפרד, אולם פגישה עתידית ביניהם קרובה מתמיד. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  יונג גיל ניצל. ביון מציל את סו היון, מספר לו את האמת על עברו ומשכנע אותו לעבור לארץ אחרת, אך בשדה התעופה עוצר אותו המנהל ג'ונג. סו היון נוסע עם מאו לתאילנד לאספה של ארגון צ'ונג בנג. באספה, מאו ואנשיו מחסלים את יושב הראש ומשתלטים על הארגון.סו היון פולט משהו על פסלון הפיל בפני ג'י וו, וזו משתכנעת שהוא אכן סו היון. מין גי נתפס על ידי אנשי הארגון וסו היון לוחש לו מהי זהותו האמיתית.

   

  סו היון מחלץ את מין גי ומביא אותו לביון.מאו מגלה שסו היון לא הרג את מין גי, ומורה למון לעקוב אחריו. אף שסו היון מעמיד פנים שעשה הכול בשביל מאו ובתו כשסאנג שיק מצותת לו, סאנג שיק משכנע את מון לחסל אותו. ג'י וו מגיעה לזירה ומגוננת על סו היון בגופה.

   


  פורסם לראשונה 22/08/2008 18:20

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים