שתף קטע נבחר

עלו ברשת: מצא לך רופא

שירותים רפואיים ברשת, מצלמת אינטרנט על המצבות של יקיריכם, רדיו ישראלי מקוון, בלוג על אוכל בריא בלבד, ומייק הדוד האובדני שמסתחבק עם אריות. הלינקים החמים

פייבוריט

הרפואיה: שלושה אתרים חדשים לשירותים רפואיים אונליין ובתשלום:

 

אבחון קשב – הפסיכולוג הקליני ד"ר יאיר בן חיים, מציע להורים אבחון ראשוני לבדיקת הסבירות לקיומה של הפרעות קשב אצל ילדים. הבדיקה הזו מתבצעת אונליין, במתכונת של שאלון מפורט המופיע באתר, תמורת תשלום של 89 שקלים.

 

 

חוות דעת שנייה – מדיקל-אופיניון הוא שמו של פרויקט בינלאומי ושאפתני, שיזמיו ישראלים, שנועד לאפשר לכל גולש נגישות למומחים רפואיים בכל תחום ומכל העולם, לשם קבלת חוות דעת שנייה או ייעוץ רפואי אישי. היוזמה המרשימה הזו זוכה להשתתפות פעילה של מומחים מאוניברסיטאות ובתי חולים יוקרתיים בארה"ב. השירות עצמו מתבצע אונליין, ותמורת תשלום.

 

תיק אונליין – חברה המתמחה באחסון מידע דיגיטלי השיקה שירות חדש המאפשר לכל אדם לאחסן את כל המידע הרפואי שלו בתיק מקוון אחד, שירכז פריטי מולטימדיה, צילומים, הדמיות ותוצאות של בדיקות מכל שלבי החיים, ויהיה נגיש מכל מקום ובכל זמן.

 

השימושיה

כמה אתרים ושירותים חדשים ששווה להכיר:

 

גינות עדן – שימו לב ליוזמה החשובה והמקורית הזו: חברה "גינות עדן" מספקת שירות ניקיון וטיפוח של קברים וחלקות בבתי עלמין, ומאפשרת לעקוב אחר הביצוע של השירות ואיכותו באמצעות מצלמות אינטרנט. יפה.

 

ספרי ביה"ס – אם לא הספקתם למכור את ספרי הלימוד הישנים שלכם בסוף בחודש יוני, הנה ההזדמנות החוזרת: זירה חדשה למכירה ולקנייה של ספרי לימוד בין הגולשים לבין עצמם בלבד.

 

חפש צבע – שימו לב לכלי הנפלא והעתידני הזה: פיתוח חדש המתבסס על המאגרים הענקיים של אתרי שיתוף התמונות (במקרה הזה פליקר), מאפשר חיפוש תמונות על פי מפתח צבעים מבוקש. אפשר לחפש רק תמונות סגולות, אפשר "לערבב" עד עשרה צבעים ולחפש תמונות עם השפעות של גוונים שונים. יופיו של הפיתוח הטכנולוגי הזה הוא דווקא באופציית הניווט המרתקת שהוא מספק, שמבטיחה עניין לשעות ארוכות של גלישה בתוך חייהם הפרטיים של אנשים מהעולם. (עמית פל).

  

פתק חד פעמי – פיתוח מבריק וקולי ביותר: האתר הזה מאפשר לכל אדם לכתוב פתק למישהו ממקורביו, לשלוח אותו, ורגע אחרי שהנמען יסיים לקרוא אותו – הוא יימחק, כמו לא נכתב מעולם. הפיצ'ר הזה שואב השראה מסרטי ריגול ויש בו יעילות רבה לצורך העברת מסר חד פעמי, אנונימי, שבעתיד יהיה חכם להכחיש את עצם שיגורו. (גדעון נח).

  

קבל אדם – אם נמאס לכם להמתין שעה ארוכה בהקשה על ספרות, מעקב אחר מענה אוטומטי ובזבוז זמן בהקשבה לג'ינגל הפרסומי המטריד של מוקד השירות הטלפוני של חברה כלשהי, האתר הזה מציע מעקף יעיל: המאגר הסודי של מספרי הטלפון הישירים בתוך מחלקות השירות של חברות ותאגידים, שחיוג אליהם יגרור מענה אנושי רגיל, פשוט, של איש השירות שיפתור את הבעיות שלכם. המחאה הצרכנית הזו כל כך יפה ולגיטימית, שראוי לחקות אותה גם אצלנו. (בעז עמידור).

 

רדיו איקס – איזה יופי: ממשק גרפי של מקלט רדיו דיגיטלי מאפשר לכם להאזין לשידורים של כל תחנה ישראלית שמשדרת גם באינטרנט. מפעילי האתר מאפשרים להוסיף לוגו או כיתוב ממותג על גבי ממשק הרדיו לבעלי אתרים שרוצים לשלב אותו בעמוד הבית שלהם. (אלי טובולסקי).

  

לוקיישן – אתר חדש מאפשר לכל גולש להציע את ביתו כאתר צילומים למטרות פרסום או תכנים טלוויזיוניים. כל בית יכול להיות לוקיישן ולהכניס לבעליו רווח נאה תמורת השימוש בו, מבטיחים מקימי האתר, שלושה מנהלי הפקה ותיקים שבעבר השקיעו ימים רבים בחיפושים אחר אתרי צילום מתאימים. המיזם הזה נועד לאפשר להם להעשיר מאוד את בנק הלוקיישנים, ולצמצם מאוד את תהליך כיתות הרגליים ביניהם.

 

 

קולינריא – הבשלנית הוותיקה תמי בן דוד מנהלת את "קולינריא", בלוג על אוכל בריא בלבד, המפרסם מתכונים מקוריים המתאימים לקהלים בעלי צרכים קולינריים מיוחדים – חולי צליאק, חולי סוכרת, ואנשים הסובלים מבעיות של עודף משקל או כולסטרול גבוה. המרכיבים בכל מתכון מנותחים בידי דיאטנית מקצועית, שמגישה לקוראים את הערכים התזונתיים של כל מנה. משום כך, וגם מכיוון שמדובר בעשרות מתכונים טעימים במיוחד, התגבשה סביב הבלוג של תמי עדת מעריצים נלהבת.

 

הקריקטורה שלי – מיזם מדליק שטרם הושק רשמית מאפשר לבעלי כרטיס ברשת חברתית שמעדיפים לא להציג תמונה אותנטית להזמין איור מקורי של עצמם, בהדגשה של תכונה אופיינית. כל איור מבוצע בלעדית ללקוח, בידי צוות מאיירים מקצועי.

 

המשוגעים

מקבץ פסיכים שמחפשים דרכים מקוריות למות:

 

אם נוהגים – הקטע הלא-ייאמן הזה צולם במהלך נסיעה, באחד מהכבישים המהירים של סעודיה: חבורת צעירים עשירים ומשועממים מתייחסים לרכב הנוסע כאל סוס דוהר, ומאלתרים אקרובטיקת כביש מבהילה ומאוד מטורפת. (עמית פל).

 

שיא הטירוף – קשה לנו לקבוע אם הסרטון הזה אותנטי או שמדובר במהתלה פרסומית מתוחכמת, אך גם אם מדובר בתעלול, הסרטון הזה הוא חובת צפייה – הרפתקן גרמני אחד מסכן את חייו ומתגנב אל מתחת למנוף מפלצתי שמטיל משקולות ענק אל האדמה בעוצמה רבה כדי לנטרל מוקשים וליישר משטחים. הבחור מציב מקפצה, ניצב עליה – ומועף לגובה מאות מטרים. לארץ הוא חוזר עם מצנח פתוח. מטורף. (נועה בן שבת).

 

קטן ומסתובב – נכון שתמיד רציתם לעשות לופ מושלם על אופנוע זעיר ואף פעם לא הצלחתם? הנה ההוכחה שלא כדאי לוותר.

  

חוג הסילון – המתקן הממונע המדהים הזה ייתן לכם כנפיים ויהפוך אתכם למטוס סילון אנושי. על תאונות אוויריות ונפילות מגובה רב אין לנו אחריות. (מישל דור).

  

גלישה עירונית – הזרימה החזקה בערוץ הנחל הזה, במרכזה של עיר בגרמניה, והשלט המאיר עיניים בדבר איסור מוחלט לרחוץ או לגלוש במי הנחל – לא מרתיעים את חבורת גולשי הגלים ושאר מטורפים שהתקבצו שם. המשימה שלהם: לגלוש מהגדה האחת של הנחל אל השנייה, בלי ליפול או להיסחף עם הזרם. (אלי טובולסקי).

 

הפיצוציה

מקבץ פיצוצים שהתפקששו ובניינים שסתם קרסו:

 

עומד על תילו - הכוונה המקורית היתה להרוס עד היסוד מבנה ענק, הכולל מגדל וארובה, בסגנון הראוותני המזכיר את הרס המלונות הישנים בווגאס, ולמרות הספירה לאחור ועשרות המצלמות ששידרו מהאתר – משהו השתבש בחישובי המהנדסים, והמגדל הסרבן נפגע, אך לא נהרס. (עמית פל).

 

איזו נפילה - בנס לא נרשמו מקרי מוות באירוע המדהים הזה, שבו בניין מגורים ענק פשוט קרס על הבניינים השכנים במנילה, בירת הפיליפינים. הסיבה לאסון: בנייה רשלנית.

 

אבק קטלני – רק במקרה לא נפגע איש מענן האבק העצום שעלה מאתר ההריסה של שלד המבנה הזה. המהנדסים לקחו בחשבון כל היבט, פרט לבטחונם האישי של הסקרנים, אנשי התקשורת והשוטרים שהתגודדו מסביב למקום.

 

גן חיות

מקבץ סרטונים מרתקים על היבטים מאוד אנושיים של חיות בר וחיות מחמד:

 

בגוב האריות – מייק, דוד שמנמן עם נטיות אובדניות, מותח את הגבולות באומץ פסיכי, ומתקרב בזחילה וללא שום הגנה אל שלושה אריות המתגודדים תחת עץ בלבה של ערבה אפריקאית. אחד מהם, אריה עצום ויפהפה, קם לקראתו וחוקר ממרחק של מטר בלבד את החיה המוזרה שהעזה להפריע את שלוות מלכי החיות. המפגש בין השניים מרתק.

  

הלוחש לגורים – הדוד החביב הזה מזמר שיר ערש לחבורת הגורים המתוקים, ואיכשהו, כמו פקודה מהפנטת, הם מייד מתארגנים לשינה. (עמית פל).

 

חתול תעלול – אוסף חמוד במיוחד של גושי פרווה רכים, האחראים לאינספור כמעט-אסונות ביתיים.

  

דרמה-קט – החתול הזה כה עסוק בסדרת המתח האהובה עליו, שהוא יכול לרצוח רק במבט למצלמה.

  

דג מוקפץ – שני החברים הדרום-אמריקניים האלה לא היו זקוקים לחכות ורשתות כדי ללכוד עשרות דגים – הם הסתפקו בפנס רב עוצמה, האירו על המים, והדגים פשוט קפצו אל תוך הסירה שלהם. הסרטון מתעד את תופעת הטבע המטורפת הזו.

 

ברווז אימהי – הברווזון הזה הבחין בכך שהמזון שפוזר על גבי מגש קטן אינו נגיש לדגי הזהב בבריכה, ומתוך אינסטינקט הורי הוא עולה אל המגש ומאכיל במקורו את חבריו הדגים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חוות דעת שנייה באינטרנט
צילום: liquidlibrary
מומלצים