שתף קטע נבחר

המשטרה: חשש כבד לחיי ילדה נעדרת, כבת 4

עקבותיה של הילדה רוז, תושבת נתניה, נעלמו מאז חודש מאי וקיים חשש כבד לחייה. מדובר בפרשה מזעזעת, מהחמורות שידעה ישראל, אולם בשלב זה לא ניתן לפרסם פרטים נוספים. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתורה: היא בעלת מבנה גוף רזה, שיערה שטני, צבע עיניה כחול וגובהה כ-80 סנטימטרים

מה עלה בגורלה של ילדה כבת ארבע הנעדרת מביתה מזה כשלושה חודשים? זו אחת השאלות המרכזיות, שמעסיקה בימים האחרונים את משטרת ישראל. אחר הצהריים (יום א') פנתה המשטרה לעזרת הציבור בחיפושיה אחר הילדה העונה לשם רוז, תושבת העיר נתניה, שעקבותיה נעלמו מאז חודש מאי 2008 וקיים חשש כבד לחייה.


הילדה הנעדרת רוז

 

המשטרה מנהלת חקירה בימ"ר מרכז כדי לפענח את נסיבות היעלמותה של הילדה. על שאר הפרטים הוטל צו איסור פרסום גורף, שהיום הוחלט במשטרה לצמצמו, כדי לפנות לציבור בבקשה לסיוע. מדובר בפרשה מזעזעת, מהחמורות שידעה ישראל, אולם בשלב זה לא ניתן לפרט.

 

החיפושים אחר הילדה נמשכים במספר מוקדים ברחבי הארץ. גורם במשטרה אמר ל-ynet כי מדובר בפרשה חמורה ומזעזעת. "המידע על היעדרותה של רוז התקבל אצלנו לפני פחות משבועיים ומאז מושקעים מאמצים רבים, הן בחקירה והן באמצעים כלכליים על-מנת לאתר את רוז. חוקרים ושוטרים רבים עוסקים בפרשה במטרה להביא לאיתורה".

 

מכיוון שמדובר באירוע חמור במיוחד, המשטרה עוסקת בחקירת הנושא 24 שעות ביממה ובניסיונות לאתרה.

מהמשטרה נמסר כי רוז, בת כארבע וחצי, היא בעלת מבנה גוף רזה, שיערה שטני וצבע עיניה כחול. גובהה כ-80 סנטימטרים. כל היודע דבר על מקום הימצאה של רוז, מתבקש לפנות ליחידה המרכזית של מחוז מרכז בטלפונים: 08-9279466 או 08-9279575.

 

בנוסף, ניתן לפנות למוקד 100 או לתחנת המשטרה הקרובה.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים