שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בורגראנץ': השופטת פסלה עצמה מלדון בפרשה
  בעלה של השופטת מכהן כדירקטור באחת החברות של איש העסקים צדיק בינו, בעל השליטה בפז. במקביל אישרה השופטת להפעיל את הרשת לתקופה של 21 יום ולפרסם מודעה למציאת רוכש לרשת
  סערה בתיק בורגראנץ'. השופטת ורדה אלשיך קבעה כי היא פוסלת את עצמה מלהמשיך לדון בפרשת קריסת בורגראנץ', זאת מאחר שבעלה מכהן כדירקטור באחת החברות של איש העסקים צדיק בינו.

   

  יש לציין כי החלטתה של אלשיך ניתנה למרות שכל הצדדים בתיק ביקשו שלא לפסול את עצמה מלהמשיך לדון בתיק. השופטת הורתה להעביר את התיק לטיפולו של נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט אורי גורן.

   

  לפני כשבוע פורסם כי לכאורה עולה בעייתיות מכך שאלשיך מטפלת בתיק בורגראנץ' מבלי לקבל את עמדת הצדדים לתיק. במקביל אישרה השופטת להפעיל את הרשת לתקופה של 21 יום ולפרסם מודעה למציאת רוכש לרשת.

   

  בית המשפט המחוזי בתל-אביב מינה בשבוע שעבר את עורך הדין ורואה החשבון שלמה נס לכונס נכסים לרשת המזון המהיר. זאת, לפי בקשתה של חברת פז,

  וכהשלמה להחלטה קודמת של בית המשפט שהתקבלה הבוקר - למנות את שאול ברגרזון למפרק הזמני של בורגראנץ', לבקשת ספקי החברה ועובדיה.

   

  בראיון ל"ידיעות אחרונות" אמר ברגרזון כי "המטרה שלנו היא למכור את הרשת. למעשה, התהליך למכירת בורגראנץ' החל. העדיפות היא לרוכש שייתן את התמורה הגדולה ביותר, ויבקש להמשיך להעסיק את עובדי הרשת. הכוונה היא לשמר את מקום עבודתם של העובדים ולמצוא רוכש שיעשה זאת"

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים