שתף קטע נבחר

סניפים של בורגראנץ' נפתחו - הלקוחות זורמים

תוכנית ההפעלה הזמנית יצאה לדרך והסניף במרכז עזריאלי הוצף קונים. אחה"צ אמורים העובדים בסניפים שנפתחו לקבל 20% ממשכורת יולי

קהל הלקוחות של רשת בורגראנץ' מצביע ברגליו. קונים רעבים רבים הגיעו בשעות הצהריים (יום ה') לאחד מסניפי הדגל של הרשת, במרכז עזריאלי בתל-אביב. הסניף הינו אחד מ-24 סניפים של הרשת, שחזרו לפעול, כחלק מתוכנית ההפעלה הזמנית שאישרה שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך.

 

 

בימים האחרונים של החופש הגדול התנועה בקניונים ערה מאוד. נראה כי במרכז עזריאלי היו מי שבחרו לנצל את הפסקת הצהריים בין שיטוטי הקניות האחרונים של החופשה כדי להביע תמיכה ברשת. אחד העובדים בסניף ששמח לשוב לעבודה סיפר: "חזרנו לעניינים, התגעגענו. הקהל שלנו מצביע ברגליים".

 

סמנכ"לית השיווק של בורגראנץ', פזית דקל, נשמעה מעודדת כשאמרה כי לכל הסניפים הגיעו היום אנשים רבים, "כאלה שלא מוכנים לוותר עלינו".


הקהל הצביע ברגליים. סניף בורגראנץ' בעזריאלי, היום (צילום: בועז אופנהיים)

 

בצהריים הגיעו לסניף עזריאלי נציגי כונס הנכסים שמונה לבורגראנץ', עו"ד שלמה נס ונציגי המפרקים, כדי לשלם משכורת לעובדי הסניף, כפי שסוכם עם עוה"ד אופיר רונן, המייצג את העובדים. העובדים בסניפים שחזרו לפעילות יקבלו 20% משכר חודש יולי מדי שבוע, החל מיום ההפעלה הראשון.

 

הפירסום יחל מחר

בתוך כך, נערך צוות הכינוס למכירת הרשת. מחר (ו') יפרסמו בעיתונים עוה"ד שלמה נס ושאול ברגרזון ורו"ח אליעזר שפלר את ההצעה ופרטי המכרז. את טפסי המכרז יהיה ניתן לרכוש מיום ראשון בשעה 15:00 תמורת תשלום בסך 5,000 שקל. את ההצעות יש להגיש עד ה-10 בחודש ספטמבר.

 

לדברי עו"ד עמית לדרמן ממשרד שלמה נס, עדיין מוקדם להצביע על מועמדים לרכישה. "כרגע הכל בגדר שמועות, מי שרציני ירכוש את טפסי המכרז", אמר לדרמן.

 

ההערכות הן כי הרשת תימכר תמורת 25-20 מיליון שקל. השאלה הגדולה היא מה יהיה עם ההלוואה אותה נתנה פז ליוסי חושינסקי לרכישת הרשת. חושינסקי נפטר בתחילת 2008 ואחיו, רמי אלעד, תפס את מקומו ברשת. פז היא הנושה הגדולה בתיק והחוב אליה עומד על כ-15 מיליון שקל.

 

צוות הכינוס והפירוק כתב בהצעה שפירסם כי "בעלי התפקיד שומרים לעצמם את הזכות לגבש הצעת הסדר נושים בהתייחס להצעה שתתקבל, אשר לא תהווה תנאי למכירה ואשר תהיה כפופה לאישורו של בית המשפט המחוזי בתל אביב".

 

עוד נכתב בהצעה כי "מניות החברה או פעילותה ונכסיה יימכרו במצבן המשפטי והפיסי כפי שהוא והאחריות לבדיקתן מכל בחינה שהיא מוטלת על המציע בלבד, על חשבונו ובאחריותו. במסגרת בדיקה זו, על המציע לבדוק את נכסי החברה, פעילותה העסקית והכלכלית, מצבה המשפטי ומצב זכויותיה, החוזים בהם קשורה החברה וכל נתון אחר שהמציע סבור כי עליו לבדוק על מנת להגיש את הצעתו".

 

בהכנת הידיעה השתתף רועי מנדל
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כונס הנכסים, עו"ד שלמה נס
צילום: בועז אופנהיים
מומלצים