שתף קטע נבחר

גולדווסר פונה לפוליטיקה: אעסוק בחינוך בנהריה

מיקי גולדווסר, אמו של החייל אהוד גולדווסר ז"ל, הודיעה כי בכוונתה להתמודד על מושב במועצת העיר נהריה, ברשימתו של ראש העיר המכהן, ג'קי סבג. גולדווסר אמרה ל-ynet: אני רוצה לתרום לעיר שתרמה לי בשנתיים האחרונות

מיקי גולדווסר, אמו של אהוד גולדווסר ז"ל שנחטף בידי חיזבאללה, הודיעה הערב (יום ג') על הצטרפותה לחיים הפוליטיים. גולדווסר הבהירה כי בכוונתה להתמודד על מושב במועצת העיר נהריה, ברשימתו של ראש העיר המכהן, ג'קי סבג.

 

גולדווסר אמרה ל-ynet כי בכוונתה לעסוק בנושאים הקשורים לחינוך. "אני לא מתכוונת לעסוק בפוליטיקה, זה לא מעניין אותי. אני כן רוצה לתרום ולעסוק בתחומים שקרובים ללבי. נפגשתי עם ראש העירייה מר סבג שהציע לי להתמודד מטעם רשימתו, והוחלט שאני אעסוק בנושאי החינוך בעיר", היא סיפרה. לדבריה, ההחלטה נפלה רק אמש.

 

היא ציינה כי ברצונה לתרום בחזרה לעיר "שתרמה לי כל כך הרבה ועשתה בשבילי המון בשנתיים האחרונות". כשנשאלה מה בכוונתה לעשות למען החינוך בעיר, היא ציינה כי ידוע לה על מספר תחומים שבהם יש צורך בשיפור המצב. היא סיפרה כי תתמקד בין השאר בתחום הנוער הטעון טיפוח והחינוך המיוחד.

 

"אני רק עכשיו נכנסתי לעניין, אלמד את החומר", אמרה גולדווסר. היא הוסיפה כי הפנייה להצטרף לרשימה הגיעה מצידו של סבג אך "הרצון היה הדדי".

 

ראש העיר נהריה, ג'קי סבג, אמר כי הוא שמח על הצטרפותה של גולדווסר לרשימה. "אלה אנשים שאכפת להם מהעיר, והם מעוניינים להצטרף לעשייה ולתרום", אמר.

 

עו"ד אושרי שלוש, המתמודד מול סבג, אמר כי מדובר בניצול ציני של השכול. לדבריו, "סבג מפיל בפח אם שכולה ומגייס את זכר בנה".

 

לאחר שהוחזרה גופתו של בנה לישראל במסגרת עסקת השבויים, תקפה מיקי גולדווסר את התנהלות הממשלה בפרשת חטיפתו של החייל גלעד שליט. "אני לא חושבת שחמאס כל-כך חזק שלא ניתן לעשות דבר. איני יודעת מה הסיבה, אך ייתכן שהם עסוקים בדברים אחרים כמו הפריימריז במקום מה שצריך לעמוד מול עיניהם במקום הראשון", אמרה.

 

בנאום שנשאה גולדווסר לפני מספר ימים היא קראה לאמהות פלסטיניות להצטרף למאבק לשחרור הילדים שלהן תמורת גלעד. "כמו שאינכן רוצות שבניכם יחגגו את הרמדאן המתקרב מחוץ לבית, כך גם אנו לא רוצים שאת החג הקרוב יחגוג גלעד בשבי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צפריר אביוב
גולדווסר. תעסוק בחינוך
צילום: צפריר אביוב
מומלצים