שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גם האח הגדול טועה

  המתמודד הראשון שהודח מסט "האח הגדול" הוחזר לאחר שהתגלתה טעות בספירת קולות הדיירים. בשבוע הבא יועמדו כל הדיירים בפני הדחה מחודשת

  ספין או פדיחה? אמש (ג'), בתוכנית הראשונה של "האח הגדול", יממה אחרי ש-16 המתמודדים נכנסו לווילה, התגלתה מיד לאחר השידור תקלה שהביאה לחזרתו של המודח הראשון. שוכני המתחם העמידו להדחה שלושה מהדיירים: בוריס שניידרובסקי (האח התאום המופנם), יוסי בובליל (האבא הדורבן) ומיקי לוין (הבלונדינית עם הדובי ומאיה בוסקילה). טעות בספירת הקולות הביאה לכך שארז טל ואסי עזר הציבו לבחירת הקהל רק את שניידרובסקי ובובליל, מאחר שהם היו הראשונים שזכו לארבעה קולות נגדם.

   

  בסיום הצבעת האס אם אסים, נקבע כי המתמודד הראשון שיעזוב את הווילה הוא שניידרובסקי, שארז את מזוודתו ויצא מהמקום. בעקבות גל של פניות צופים על כך שאי-הצבתה של המתמודדת לוין יצרה הטיה של התוצאות, התייעצה חברת ההפקה הישראלית עם חברת "אנדמול" ההולנדית האוחזת בזכויות הפורמט, ושם פסקו שיש להחזיר את המתמודד הביתה. הודעה נמסרה בשידור בתוכניתה של לינוי בר גפן והוא שב לתחרות.

   

  מ"קשת" אישרו את הפרטים ומסרו: "'האח הגדול' נבדלת מכל תוכניות הריאליטי האחרות, מאחר שהיא מתרחשת בשידור חי, דבר שאפשר לנו לפעול בשקיפות ובאופן מיידי, כדי להחזיר את בוריס הביתה. אנחנו מכבדים את פסיקת "אנדמול" ובתוכנית הבאה יועמדו כל דיירי הבית להדחה מחודשת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שניידרובסקי. הועזב והוחזר
  צילום: גולי כהן
  לאתר ההטבות
  מומלצים