שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מפות ישראל בשירות Google Maps
  שירות המיפוי של גוגל מוצע כעת בגירסה דוברת עברית, שמציגה מפות מפורטות של כבישים ורחובות בישראל. חישוב מסלולי נסיעה עובד כרגע באופן חלקי

  שירות המפות של גוגל, Google Maps, תורגם לעברית, ומציע כעת מפות ברמת פירוט גבוהה של ערים בישראל. השירות מאפשר איתור של רחובות, כבישים, בתי עסק וכדומה באמצעות מנוע החיפוש של גוגל המשולב במפות, ושכבה של תצלומי לוויין. עד עתה פעל השירות במדינות אחרות, והציע מפות מוגבלות של ישראל בלבד.

   

  Google Maps בגירסה האנגלית שפועלת  מאפשר גם חישוב מסלול נסיעה מנקודה אחת לנקודה שנייה, אך מבדיקה עולה כי תכונה זו עדיין פועלת חלקית

  בלבד ב-Google Maps העברי. על גבי המפה מוצגות גם תמונות רלוונטיות מאתר Panoramio, שצולמו בנקודה אותה חיפש המשתמש.

   

  המפות המקומיות סופקו על ידי חברת מפה, ממגר GIsrael למידע גאוגרפי. מקור ההכנסות של השירות יהיה מודעות טקסט (AdWords) הנלוות לפריטים במפה. כעת שירות המודעות עדיין לא פעיל, וכניסה אליו מחזיר את השגיאה: "אנו מתנצלים על אי-הנוחות, אך איננו יכולים לעבד את בקשתך כרגע. המהנדסים שלנו עודכנו בבעיה ויעבדו בכדי לפתור אותה".

   

  Google Maps מצטרף לרשימה מתארכת של שירותים של גוגל שכבר הותאמו לקהל הישראלי ועברו "גיור", ביניהם Gmail לדואר אלקטרוני, Google News לחדשות, Google Toolbar - סרגל כלים, Adsense לפרסומות, פלטפורמת הבלוגים Blogger ועוד.

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים