שתף קטע נבחר

זכיתם בהגרלה של דלק? ארקיע תיתן לכם חצי

לקוח של חברת דלק הגריל כרטיס גירוד שהעניק לו ארבעה שוברי הנחה לכרטיסי טיסה של ארקיע, וחלם לטוס לכרתים עם אשתו ושני חברים, אבל כשהזמין את הכרטיסים, גילה, לטענתו, שארקיע קיצצה את ההנחה בחצי. ארקיע: הם קיבלו את ההנחה שביקשו

עמית דוברין מנתניה זכה בפרס: חברת התעופה ארקיע וחברת דלק הציעו למי שיתדלק בתחנות של דלק מעל סכום מסוים קבלה של כרטיס גירוד המאפשר זכייה בפרסים. אחד הפרסים שהוצעו היה הנחה של מאה דולרים על חבילות וכרטיסי טיסה של ארקיע. דוברין, אשתו וזוג חבריהם השתתפו בהגרלה וזכו בארבעה כרטיסים שכאלה, והחליטו לנצלם לטובת טיסה לכרתים באמצעות חברת ארקיע.  

 

אבל כאשר התקשרו לשירות הלקוחות של ארקיע להזמין את כרטיסי הטיסה נאמר להם על ידי נציגת ארקיע כי יקבלו הנחה רק עבור זוג כרטיסים אחד ולא עבור כל הארבעה. זאת, לטענתם, בניגוד לתקנון המבצע: התקנון הבטיח להם הנחה של 100 דולר לאדם, ואילו הם קיבלו הנחה של 100 דולר לזוג.

 

"רצינו לטוס לחופשה, ארבעתנו יחד", סיפר דוברין, "ביצענו את ההזמנה של הטיסות עם הנחה של מאה דולרים לזוג כיוון שהיה לנו חשוב להזמין מקומות, אך איננו מוכנים לקבל את המצב. כשהתלוננו בפני נציגת השירות על כך שהדבר מנוגד לתקנון ולכתוב על הכרטיסים, היא אמרה לנו: 'אתם צודקים, אבל זה מה יש ואין מה לעשות'. ולא טרחה להסביר למה אנחנו לא מקבלים את מה שמגיע לנו".

 

לפני כחודש שלח דוברין דואר אלקטרוני לחברת ארקיע, שאליו צירף ציטוט מתקנון המבצע שמוכיח, לטענתו, כי הארבעה היו זכאים להנחה על כל כרטיס וביקש שיוסבר לו מדוע לא קיבל את המגיע לו. בתקנון המבצע נכתב כי: "כל אחת מההטבות מקנה הנחה בשווי 100 דולר (לפי השער במועד מימוש ההטבה), שנועדו למימוש בחודשים יולי-אוגוסט בחבילות נופש וטיסות לחו"ל בלבד. אין כפל הנחות, ולא ניתן לממש יותר מכרטיס זכייה אחד לחבילה. "לא הזמנו חבילות נופש אלא כרטיסי טיסה, ולכן מגיע לנו ארבעה כרטיסים, כמספר הזוכים", אומר דוברין.

 

דוברין טוען שעד היום לא קיבל תשובה על המייל. עם זאת, אחרי פניית ynet התקשרה לדוברין ביום חמישי נציגת ארקיע ושאלה: "עוד לא קיבלתם זיכוי? אישרתי אותו בעצמי". דוברין לא הצליח להבין מהשיחה עם הנציגה על איזו הנחה מדובר - הנחה של 100 דולר לנפש כפי שמבטיח הפרסום, או אותה הנחה של 100 דולר לזוג, שכבר קיבלו.

 

מארקיע נמסרה בתגובה: "המבצע זכה להצלחה רבה בחודשי יולי ואוגוסט. הוזמנו למעלה מ-6,000 חבילות נופש בהנחה של 100 דולר לכרטיס. בני הזוג קיבלו הנחה של מאה דולר לאדם, כפי שביקשו ובהתאם לתקנון".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים