שתף קטע נבחר

תרגיל חקירה: אמהּ של רוז נלקחה לתל ברוך

בזמן שעשרות שוטרים חיפשו את גופתה של רוז הקטנה בחולות תל-ברוך, הוציאו החוקרים את אמהּ מחדר החקירות והביאו אותה למקום החיפושים. התעלומה נותרה בעינה

מארי פיזאם, החשודה ברצח בתה רוז נלקחה היום (ד') לחולות תל ברוך שם בוצעו חיפושים אחרי בתה. גורם במשטרה אמר כי "מדובר בתרגיל חקירה".

 

בצהריים, בעת שכוחות גדולים של משטרה, סרקו את אזור תל ברוך אחר גופתה של רוז, החליטו חוקרי היחידה המרכזית במחוז מרכז, החוקרים את הפרשה, לערוך למארי החשודה ברצח תרגיל חקירה.

 

הם לקחו אותה מחדרי החקירות ברמלה והסיעו אותה לחולות תל ברוך בעת שהיו שם המחפשים בכוונה שתביט בנסיונות החיפוש הגדולים אחרי רוז. גורם במשטרה אמר כי הם התכוונו לבחון את התנהגותה של האם, בניסיון לקבל ממנה רמזים למקום שבו קבורה רוז. לפי אותו גורם, התעלומה נותרה בעינה.

 

היום המשיכו כוחות גדולים של המשטרה בחיפושים אחרי רוז. החיפושים התמקדו באזור שבין מחלף גלילות לכיוון הירקון ורדינג. כמאה שוטרים ולוחמי משמר הגבול השתתפו בסריקות. בנוסף נערכו צלילות במימי הירקון. החיפושים מתוכננים להימשך גם מחר.

 

נציג המשטרה בוועדת הפנים של הכנסת, ניצב-משנה אורי ויסקופ, שייצג את אגף החקירות והמודיעין, אמר היום בהתייחסו לרצח רוז כי "למשטרה אין ממצאים או הוכחות שהדבר אכן קרה".

 

בעקבות התבטאותו, מבהירים במשטרה כי בתחילת הדיון הדגיש ויסקופ אין בכוונתו להתייחס לראיות בתיק חקירת העלמותה של רוז שכן התיק נמצא בחקירה "יחד עם זאת, בהתייחסו לעצם פעולות השלכת המזוודה לירקון ציין נצ"מ ויסקופ שעד לרגע זה אין למשטרה ממצאים, הוכחות שהדבר אכן קרה. כאמור אין בדבריו התייחסות לחשדות שאכן רוז נרצחה אלא רק לעצם פעולת זריקת המזוודה לירקון".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מארי פיזאם
צילום: ירון ברנר
החיפושים אחר הגופה
צילום: ירון ברנר
מומלצים