שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אמא טליבאן" נפגשה עם ילדיה - ונעצרה שוב
  לאחר חמישה חודשים במעצר בית, הוחזרה האם מבית שמש המואשמת בהתעללות ב-12 ילדיה לבית המעצר, מכיוון שנפגשה על-פי החשד עם ילדיה - כדי להשפיע על עדותם

  שוב מאחורי סורג ובריח: האם מבית-שמש, שמואשמת בהתעללות ב-12 ילדיה, נעצרה הערב (יום ה') לאחר שלטענת המשטרה הפרה את תנאי מעצר הבית, ועל-פי החשד נפגשה עם ילדיה ושיבשה הליכי משפט. מחר יתקיים דיון בבקשה להאריך את מעצרה.

   

  בנוסף, זימנו החוקרים את ילדיה של האשה - המכונה "אמא טליבאן", שחלקם הודו כי האם ניסתה לשבש את עדותם. בחודש אפריל היא שוחררה למעצר בית. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרה עד תום ההליכים. את תגובתה של עורכת דינה של האם לא ניתן היה להשיג. במקביל, לטענת המשטרה והפרקליטות חזרו בהם הילדים מהודאתם בחקירה.

   

  על-פי כתב האישום החמור שהוגש נגד האם בחודש אפריל, עולה כי במשך כתשע שנים נהגו ההורים להכות את ילדיהם נמרצות באמצעות כלים שהיו בבית ולהצליף בהם בחגורות ובכבלים. הם אף נעלו את הילדים מחוץ לביתם כשלא פעלו

   כדבריהם. באחד המקרים מפורט בכתב האישום כיבתה האם על חזהו של בנה גפרור ואף שפכה אקונומיקה על כפפות השוער שברשותו, לאחר ששיחק כדורגל בניגוד להוראותיה.

   

  באחד הדיונים במשפטה של האם, שהתקיים לפני כשלושה שבועות, העידה בתהּ כי אמהּ "אשה צדיקה" וטענה כי קיבלה את הכינוי "אמא טליבאן", רק בשל הלבוש החריג שלה. בהתייחסה להאשמות החמורות נגד אמה היא אמרה: "אמי יכלה מדי פעם לתת סטירה, אבל בטח לא את מה שמתארים בכתב האישום".

   

  עורך דינו של האב, עו"ד יאיר נהוראי, אמר בתגובה למעצר האם: "האב מקיים את הוראות בית המשפט קלה כבחמורה, והוא עומד בקשר רציף עם שירותי הרווחה, תוך שהוא מקפיד למלא אחר כל ההנחיות שניתנו לו הנוגעות לפגישות עם ילדיו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים