שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  דירה להשכיר

  אספן בקבוקים מאשדוד? טרנסג'נדר בן 40? מי יהיו הדיירים החדשים שייכנסו לבית "האח הגדול"? אחרי מיונים שנערכו ליותר מ-500 איש, הרי לכם כמה מהפיינליסטים שמועמדים להיכנס לבידוד למשך 50 יום

  אז מי מועמדים לרשת את ערן, אשר ושאר המודחים מבית "האח הגדול"? בין הצובאים על דלתות הבית נמצאים טרנסג'נדר בן 40, גבר שנמצא בעיצומו של תהליך להפוך לאישה, תושבת העיר שדרות בשנות ה-20 לחייה, שלטענתה רוצה להביא גאווה לעירה; אם חד הורית בת 21 לילדה בת חמש ואישה נשואה בת 30 פלוס, שרוצה להיכנס לבית "האח הגדול", כדי לאתגר את בעלה עם ניהול משק הבית לבדו.

   

  אחד המועמדים הכמעט סופיים הוא ליאון שוורץ (32), אספן בקבוקים מאשדוד, שהגיע לאודישנים בזכות זכייה בהגרלה שקשורה לתחום עיסוקו. הוא אסף בקבוקים ("מים בטעמים", הוא מסביר) של חברת המים שקשרה את גורלה בתוכנית ושמו נכנס לרשימת המועמדים.


  דיירי "האח הגדול". מי יחליפו את המודחים? (צילום: ערוץ 2)

   

  ליאון טוען שהוא מעוניין להותיר את הבקבוקים מאחור ולהיכנס לבית "האח הגדול" כדי למצוא חברים ואהבה. "לצערי אין לי חברים בחיים", הוא מודה. "אבל זה לא אני, זה הם. אני מנסה לצחוק עם אנשים, ואז הם לא צוחקים. אני צוחק, אבל אותם זה לא מצחיק. אני מקווה להתחבר בבית עם עינב, רנין, וליאון. לא עם שפרה. היא סנובית".

   

  שבוע העבודה של שוורץ נחלק בין כמה מקומות עבודה. בנוסף לאיסוף הבקבוקים הוא גם מאבטח בקניון עזריאלי, ומתווך נדל"ן בשעות הפנאי. "אני מזדכה בתאגיד המיחזור", הוא חושף את סודות המקצוע. "היום זה כבר לא בושה. פעם עשו את זה אנשים שאין להם כלום בחיים. אני עושה את זה סתם, בשביל שיהיה לי עוד כסף מהצד".

   

  "בובליל סתם יושב ומעשן"

  עכשיו ליאון מעוניין בכסף נוסף מהצד. "אני רוצה להיכנס לבית של 'האח הגדול' גם כדי לזכות בכסף", אומר הצופה המתמיד, שמשתדל לצפות בתוכנית כשאינו עובד בשלוש משרותיו. "אני אעשה הכל בשביל שאנשים שם יאהבו אותי ובשביל שהצופים יאהבו אותי, חוץ מקומבינות. הרבה אנשים שם כמעט ולא עושים כלום. יוסי בובליל סתם יושב ומעשן רגל על רגל וגמרנו".

   

  חוץ מחברים, אהבה וכסף, מה עוד אתה מקווה שיצא לך מזה? פרסום?

   

  "כן. אולי יחליטו בתעשיית הבידור שמצאו את הבנאדם. פתאום יפנו אלי וירצו אותי. מבחינת חברים אני מאמין שאני כן אמצא שם חברים, ואולי גם קשר רומנטי. שמתי עיניים על כמה בנות. לצערי, כשאני פוגש אנשים, אני משתדל להיות אדם טוב, אבל תמיד יש משהו שמתפקשש. אני רוצה כבר להתחתן להקים משפחה.

   

  "חוץ מזה, אני מדמיין לעצמי איך זה יהיה שיראו אותי בטלוויזיה, אם זה בתוכנית ריאליטי או אם זה בתור שחקן. השאיפה שלי היא להיות שחקן. אמא שלי, זכרונה לברכה, אמרה שיש לי את הכישרון הזה. משחק הוא לא השאיפה היחידה שלי. יש לי עוד שאיפה שבשבילי היא הכל, להיות שף, ו'האח הגדול' יכול לעזור לי בזה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 2
  טל. דיירים חדשים בקרוב
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים