שתף קטע נבחר

סלקום מעלה תעריפים

ל-ynet נודע כי חלק מהתעריפים של חלק מהלקוחות הפרטיים והעסקיים יעלו ב-7%. עם זאת, חבילות הגלישה, ה-SMS והדור השלישי לא יתייקרו

רשת סלקום תעלה את תעריפיה החל מסוף חודש נובמבר. ל–ynet נודע כי מדובר בעלייה בשיעור ממוצע של 7% בחלק מהתעריפים, לחלק מהלקוחות הפרטיים והעסקיים. בסלקום סירבו לפרט אלו חבילות יתייקרו ובכמה. עם זאת, מבדיקת ynet עולה כי מחירי חבילות הגלישה, חבילות ה-SMS וחבילות השימוש ברשת הדור השלישי לא יעלו.

 

מדובר בפעם השנייה השנה שסלקום מעלה את התעריפים - ההעלאה הקודמת הייתה בפברואר השנה. הסיבה להעלאות התעריפים התכופות נעוצה בשחיקה בתעריפי השיחות לדקה וגידול בעלויות המצטברות של ההפעלה עבור סלקום. שחיקת תעריפים משמעותה, עבור הלקוח, ירידה מתמשכת ולאורך זמן בעלות השיחות שהוא משלם, כיוון שהוא נהנה מיותר ויותר מבצעים, חבילות זמן אויר חינם וכדומה.  

 

רשת סלקום תודיע לכל לקוחותיה בחשבונית החודשית הקודמת להתייקרות כמה יתבקשו לשלם מעתה על השירותים הניתנים להם. כל לקוח יקבל את עדכון התעריפים הרלוונטי לו בהתאם לתוכנית המנוי שלו.

 

התייקרות התעריפים בסלקום באה לאחר התייקרות דומה עליה הכריזה לפני כשבועיים רשת פרטנר. מפרטנר נמסר כי מדובר בהתייקרות תעריפים כוללת של 6% בממוצע למרבית לקוחותיה. גם בפרטנר, כמו בסלקום, יהיו כאלה שישלמו יותר ויהיו שישלמו פחות. ואילו מפלאפון נמסר ל-ynet כי עד סוף השנה לא צפויה העלאת תעריפים של החברה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים