שתף קטע נבחר

חשד: יעקב נמרודי פעל להדיח עדים במשפט בנו

חוקרי המשטרה טוענים כי אריה קרישק, מקורבו של יעקב נמרודי, קיבל מידע מעדים במשפטו של עופר נמרודי, והעבירם לאב, שהורה להטרידם. מעצרו של קרישק הוארך בשבוע

"שיטת הפעולה מתוחכמת ביותר, כאשר החשוד משתמש במקצועו מול עדי תביעה, מקבל פרטים אישיים ומעבירם למישהו המפעיל והמרכז". כך טענו היום (יום ד') חוקרי המשטרה מוטי שוורצבנברג וירון לונדון מהיחידה לחקירת פשעים בינלאומיים בבית המשפט שלום בפתח תקוה.
קרישק חשוד ששיתף פעולה עם נמרודי ועם חשודים נוספים כדי להדיח עדים, להטריד עדים ולשבש הליכי המשפט, המתנהל בימים אלה בבית המשפט המחוזי בתל אביב, כנגד בנו של יעקב נמרודי, עופר.
החוקרים טענו כי קרישק, סופר במקצועו ואיש סודו של יעקב נמרודי, שאף כתב עליו ביוגרפיה, פנה לעדים מרכזיים במשפט שמתנהל כנגד עופר נמרודי, קיבל מהם מידע לגבי גרסאות שמסרו במשטרה ובבית המשפט והעבירו לנמרודי האב.
המשטרה ערכה בחודשים האחרונים מעקבים ומארבים על החשוד ועל חשודים נוספים, שחלקם נעצרו אף הם לאחרונה. בין השאר מדובר באחד הנהגים של יעקב נמרודי, בעוזרו האישי, אבי אלבוכר, ששוחרר וביעקב נמרודי עצמו, שמרצה מעצר בית למשך חמישה ימים.
החוקרים טענו כי מעשיו של החשוד הילכו אימים על העדים.
סניגורו של קרישק, עו"ד מיכה פטמן, ממשרדו של דוב וייסגלס, בבית המשפט כי קשריו של קרישק עם יעקב נמרודי נמשכים זה שנים ואין בהם משום שיבוש חקירה.
לגבי טענת החוקרים על פיה קרישק קיבל מיעקב נמרודי סכומי כסף גדולים עבור פעולותיו בסיוע לשיבוש הליכי משפט, אמר עו"ד פטמן כי מרשו קיבל את הכסף בתמורה לכתיבת ספר עבורו ועבודות נוספות.
בהחלטתה להאריך את מעצרו של קרישק בשבוע, ציינה סגנית נשיא בית המשפט, נגה אוהד, כי שחרורו עלול לחבל במערכת המשפט ובמשפט המתנהל נגד עופר נמרודי.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יוסי רוט
עופר ויעקב נמרודי
יוסי רוט
מומלצים