שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  בלי הספדים: מאות בלוויית השוטר, רוצח משפחתו

  קציני משטרה רבים, בהם מפקד מחוז המרכז וחבריו לעבודה של מייקל פישר, היו בין המאות שליוו אותו בדרכו האחרונה ברעננה. הוא נטמן בקצה של חלקה, בקבר בודד. אמו ואחותו נראו מאופקות

  לקח את הסוד הנורא אל הקבר: מאות מלווים הבוקר (יום ו') את פקד מייקל פישר - החשוד שרצח את אשתו ושני ילדיהם - למנוחת עולמים, בבית העלמין החדש ברעננה. בין המלווים, קציני משטרה בכירים ושוטרים רבים, חבריו לעבודה של פישר.

   

  הטרגדיה בהוד השרון:

   

  בהלווייה לא נישאו הספדים. אמו ואחותו של מייקל, שאיבדו לפני כשנה את אבי המשפחה שהתאבד לאחר שנים של מחלה קשה, גילו איפוק - אך נוכחים רבים לא עצרו את דמעותיהם. דודו של מייקל סיפר שרק בשבוע שעבר הם נפגשו, ועכשיו הוא צריך להגיד עליו קדיש.


  החברים במשטרה הניחו זרים על הקבר (צילום: עופר עמרם)

   

  בין המלווים היו מפקד מחוז מרכז, ניצב ניסים מור, סגנו, תת-ניצב מאיר בוקובזה, וכן מפקדו של מייקל, ראש היחידה המרכזית של מחוז המרכז, תת-ניצב אבי נוימן.

   

  פישר, שהובא למנוחת עולמים בהלוויה אזרחית - ולא משטרתית - בשל החשד ברצח המשפחה, נטמן בקצה חלקה. קברו הוא קבר בודד. בסיום ההלוויה הונחו על הקבר הטרי זרים רבים.

   

  לפי החשד, רצח מייקל את רעייתו הילה ואת שני הילדים - יובל בן השלוש וירדן, בת כחודש וחצי - ואז התאבד. הילה, גם היא קצינה, תיקבר מאוחר יותר בטקס משטרתי בבית העלמין בהוד השרון, לצד שני ילדיה.

   קצינים בדרגתה יישאו את ארונה ויצדיעו מעל הקבר הטרי, במחווה של כבוד אחרון שרוחשת המשטרה להרוגיה. 

   

  מאז גילו את המחזה המחריד - ארבע גופות מוטלות בדירה - ניסו חבריהם השוטרים להבין מה הביא את מייקל לביצוע המעשים. אך שום מכתב או רמז שיעיד על סיבה, לא נמצא. במשטרה אמרו, כי "כנראה שהתשובה תילקח לקבר יחד עם בני המשפחה". לפי שעה עדיין אין התפתחות בחקירה, והשוטרים מקווים כי במחשב שנלקח אתמול מבית המשפחה, יימצא אולי הפתרון לתעלומה סביב הטרגדיה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  על הקבר הטרי
  צילום: עופר עמרם
  תת-ניצב בוקובזה בהלווייה
  צילום: עופר עמרם
  מייקל פישר
  הילה פישר והבן יובל
  מומלצים