שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  סקירה: דיבורית לרכב Jabra SP700

  לקחנו לבדיקה את Jabra SP700, דיבורית אלחוטית שבנוסף ליכולותיה הטלפוניות, מאפשרת לשדר את המוזיקה הסלולרית לרדיו ברכב

  דיבוריות ה-Bluetooth האישיות הפכו לחזון נפרץ בימינו. אך במקביל, שוק הדיבוריות האלחוטיות לרכב מתחיל גם הוא לגלות סימני צמיחה. לקחנו לבדיקה את ה-SP700, דיבורית הבלוטות' לרכב החדשה של Jabra.

   

  הדיבורית מגיעה בצורת מעוין ובצבע שחור, עם אטב (קליפס) אחורי המאפשר לחבר אותה למגן השמש ברכב. למרות שהדיבורית תוכננה לשימוש ברכב, ניתן לנתק את הקליפס ולהשתמש בה כדיבורית משרדית - מתאים לאנשים שלא רוצים להצמיד את הסלולרי לאוזן שלהם. מלבד היותה דיבורית, ה-SP700 היא גם משדר FM שמאפשר לנו להאזין במערכת האודיו ברכב לשירים שיש לנו בטלפון הסלולרי.

   

  העיצוב של ה-SP700 מושפע מהדגם הקודם של החברה, ה-SP5050. כאשר מחברים את המכשיר למגן השמש, בשל גודלו ועיצובו כמעט ולא ניתן להרגיש בו. יחסית לדיבוריות אחרות, הוא לא מכער את סביבת הפנים של הרכב.

   

  תפעול

  זיווג המכשיר הסלולרי בפעם הראשונה מול הדיבורית הוא פשוט מאוד. לחיצה על כפתור ההדלקה במשך חמש שניות רצופות - והדיבורית נכנסת למצב זיווג. יש צורך לחפש את הדיבורית באמצעות המכשיר הסלולרי, ולזווג ביניהם. הדיבורית יכולה להיות מזווגת לעד שמונה טלפונים סלולריים ולזכור כל אחד מהם.

   

  הדיבורית מגיעה עם מעט כפתורי שליטה: כפתור מרכזי גדול למענה או ניתוק שיחות , כפתור הצד ימין לשליטה בעוצמת הקול, וכפתור בצד השמאלי להעברת הקול למקלט ה-FM. בחזית המכשיר יש מנורות LED המחוות על מכשיר דלוק, מצב בלוטות', מצב שיחה ומצב משדר ה-FM. בדיבורית קיימת אפשרות לעבור למצב לילה והחשכה במעט של תאורת ה-LED, שעשויה לפגוע בזמן נהיגה בתאורה חשוכה.

   

  דיבורית מדברת ומשדר רדיו

  המאפיינים החדשים בדיבורית של Jabra: הדיבורית תדבר ותעדכן כשתבצעו פעולה מסויימת, לדוגמה הפעלה. בנוסף, היא מקריאה את המספר המזוהה בשיחה הנכנסת, אבל באנגלית בלבד. הדיבורית לא יכולה לזהות את שם המשתמש שהוקלט במכשיר הסלולרי, ולהקריא אותו וזה קצת חבל. בנוסף הדיבורית לא מאפשרת לענות באמצעות פקודה קולית, תכונה שיכלה להוסיף לבטיחות המוצר.

   

  אחד מיתרונות המוצר היא היכולת לשדר את המוזיקה מהמכשיר לרכב באמצעות משדר ה-FM המובנה. הדיבורית מקריאה את התדר של הרדיו הפנוי לשידור ויש צורך לכוון את מכשיר הרדיו לתדר הפנוי. איכות הסאונד טובה מאוד ביחס למשדרי FM לא ממותגים. לאנשים המתקשים לשמוע את רמקול הדיבורית, ניתן לשמוע את הצד השני בשיחה גם דרך מערכת השמע של הרכב.

   

   לסיכום, ה-SP700 היא דיבורית מצוינת, שמגיעה עם שלל תכונות שהופכות את הנסיעה ברכב לבטוחה ונעימה יותר. איכות הסאונד בתוך המכונית הייתה טובה גם כאשר נסענו עם חלון פתוח זאת בשל מעבד ה-DSP החדש.

   

  Jabra SP700 

  ציון: 

   

  יתרונות: עיצוב דק ואלגנטי , משדר FM, חיווי קולי, נוח לשימוש

  חסרונות: לא משמיעה את שמות מתקשרים, אין אפשרות מענה בפיקוד קולי. 

   

  מחיר מומלץ לצרכן: 449 שקלים

   

  יבוא:  סולגוד תקשורת

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים