שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  המלאכים עוברים דירה
  העונה השנייה של טלנובלת הצעירים "כמעט מלאכים" עוברת לערוץ הילדים. בערוץ ניקלודיאון ויתרו עליה בשל תכנים אותם הגדירו כ"בלתי הולמים לילדים"

  העונה השנייה של "כמעט מלאכים", טלנובלה ארגנטינאית לילדים עוברת לערוץ הילדים. "כמעט מלאכים" לא תעלה לשידור בערוץ ששידר את העונה הראשונה שלה, ניקלודיאון, כך הודיעו היום אנשי ערוץ  "ניקלודיאון ישראל", מבית "ענני תקשורת", למפיקי הסדרה בארגנטינה.

   

  ב"ניקלודיאון ישראל" החליטו שלא לרכוש את העונה השנייה של הסדרה הפופולרית, בכיכובם של ניקולס ואסקס ("האהבות שלנו") ואמיליה אטיאס, מפני שתכני העונה החדשה מכילים רמיזות שהוגדרו לפיהם כמיניות. לדעת פרנסי הערוץ מדובר במראות חריפים מדי לקהל הערוץ.

   

  העונה השנייה של"כמעט מלאכים", היתה אמורה לעלות לשידור בניקלודיאון ב-23 בנובמבר. הטלנובלה עלתה לשידור לראשונה בארץ בדצמבר שעבר, ומאז נחשבת לאחת מסדרות הדגל של ניקלודיאון, ומשודרת גם בערוץ 2 ("רשת").

   

  להיט בינלאומי

  "כמעט מלאכים" ("Teen angels") היא סדרה של המפיקה הארגנטינאית כריס מורנה, שיצרה בעבר סדרות כמו "קטנטנות", "המורדים", ואף הפיקה, יחד עם המפיק הישראלי יאיר דורי, את הסדרה "פלוריסיינטה".

   

  ה"כמעט מלאכים" הם ילדים עזובים הנאבקים בניהול נפשע של בית המחסה בו הם שוהים.

  הישועה שלהם באה בדמות סיילו, רקדנית ולוליינית מוזרה ואופטימית, שמגיעה למוסד ומפיחה בילדים שמחת חיים ואהבה לשירים וריקודים, בסיועו של ד"ר באואר, ארכיאולוג, שמחפש, כמו שאר הדמויות בסדרה, אחר אוצר חבוי. לסדרה נלוו שני דיסקים, עם מיטב השירים שהושרו בה.

   

  מערוץ ניקלודיאון נמסר בתגובה: "במקביל למשא ומתן שניהלנו עם מפיקי הסדרה לגבי רכישת העונה השנייה, הסתבר לנו כי ארבעה משחקי העונה הראשונה עזבו את הסדרה וכן שתכני העונה השנייה פחות מתאימים לצופי ניקלודיאון ולכן הוחלט לוותר על הסדרה ולרכוש סדרה אחרת במקום".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים