שתף קטע נבחר

באר-שבע: מודעות בישרו על "מותו" של טרנר

בזמן שיעקב טרנר עושה את ההכנות האחרונות לקראת הבחירות לראשות העיר באר-שבע, נתלו בעיר מודעות המבשרות על מותו. טרנר אמר ל-ynet: "הידיעות על מותי היו מוקדמות"

מערכת הבחירות המקומיות מתלהטת יום לפני ההצבעה: תושבי באר-שבע נדהמו לגלות הבוקר (יום ב') על מותו כביכול של ראש העיר, יעקב טרנר, שמתמודד שוב על ראשות העיר במערכת בחירות סוערת. יש לציין כי טרנר חי ומבצע את ההכנות האחרונות לקראת ההתמודדות מול רוביק דנילוביץ' ויוסי שלי. מהמוקד העירוני נמסר כי במהלך הבוקר הוסרו מרחבי העיר כמה מודעות.

 

במודעה נכתב: בצער וביגון קודר אנו מודיעים בתדהמה על מותו הפתאומי של בעלי, אבינו וסבנו היקר יעקב טרנר ז"ל, על מועד הלוויה תבוא הודעה נפרדת. יושבים שבעה בבית המשפחה. על החתום: המשפחה המתאבלת.


יעקב טרנר לצד המודעות המבשרות על מותו (צילום: הרצל יוסף)

 

טרנר (73), המכהן עשר שנים כראש בירת הנגב, אמר ל-ynet: "איני יודע מי עשה את הדבר הזה, או מה היתה כוונתו. אני יכול לומר כי הידיעות על מותי היו מוקדמות מדי ואנו נבדוק את העניין".

 

יוסי שלי גינה את המעשה: "זו בושה לדמוקרטיה. עד לאן מסוגלים להגיע פוליטיקאים שמעוניינים להיבחר? לרדת כל כך נמוך. אני מגנה בכל תוקף מעשים מהסוג הזה". יועץ התקשורת של מטה דנילוביץ', ניסים ניר, מסר בתגובה: "מדובר בפרובוקציה ותרגיל בחירות שפל של אנשי הסברה מתוסכלים, שכשלו בקמפיין שלהם ובצעד נואש בחרו לפעול בצורה מכוערת. איננו זקוקים למעשה שכזה, הציבור בבאר שבע יבין למי יש אינטרס לעשות דבר כזה".

 

גם בשנים עברו הופצו מודעות אבל ערב הבחירות. בחלק גדול מהמקרים לא נתפסו המבצעים. לקראת הבחירות ב-2003 נתלו בנהריה מודעות נגד יו"ר האופוזיציה דאז, רון פרומר, ומי שנבחר באותן בחירות לראשות העיר. חמש שנים קודם לכן הודבקו ברחבי קריית-אתא עשרות מודעות אבל, המבשרות על מותו, כביכול, של ראש העיר יעקב פרץ. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טרנר. חי ומתמודד
צילום: הרצל יוסף
מומלצים