שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  פשרה עם קניונים בעניין עישון בשטח ציבורי
  זאת, במסגרת בקשות לאישור תביעות ייצוגיות נגד קניון בת-ים וקניון הדרים שבנתניה. בין השאר, הקניונים יתרמו כסף לאגודה למלחמה בסרטן ויקיימו עמה פעילויות שונות

  נחתם והוגש הסדר פשרה במסגרת בקשה לאישור תביעה ייצוגית שהוגשה באחרונה כנגד קניון בת-ים. זאת, בטענה לעישון בשטח הציבורי שבו, כביכול. ההסדר הוגש לבית-המשפט המחוזי בתל-אביב.

   

  במסגרת ההסדר הוסכם כי קניון בת-ים יקצה פקח עישון של קבע, שתפקידו יהיה לדאוג כי לא יעשנו בקניון. הפקח יהיה רשאי לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו בחוק. כמו כן, הקניון יתרום 100 אלף שקל לאגודה למלחמה בסרטן, ויקיים אירועים משותפים עמה לשם הגברת המודעות של סיכון בעישון פאסיבי.

   

  נוסף על כך, הנהלת הקניון תבנה חדר עישון כדין בשטח הקניון. הקניון ישלם לתובעת המייצגת 15 אלף שקל, ולבאי הכוח 75 אלף שקל . את התובעת ייצגו עוה"ד יוחי גבע ואמיר ישראלי. את קניון בת-ים ייצגו עוה"ד יאיר עשאל ויהודה שחרור ממשרד א. אברמזון ושות'.

   

  מנכ"ל קניון בת-ים, אליעזר רם, מסר בתגובה: "הקניון נאנס לחתום על הסדר הפשרה, הואיל והאכיפה בתחום זה היא לא באחריותינו, אלא באחריות העירייה והמשטרה. עניין הפקח הינו לעג לרש, משום שלפקח מטעם הקניון אין סמכות".

   

  "לקוחות יקרים, כאן קריין הקניון. נא לא לעשן!"

  בד בבד הוגש לבית-המשפט הסדר פשרה בבקשה לאישור תביעה ייצוגית שהוגשה נגד קניון הדרים שבנתניה, בשל טענה לעישון בשטח הציבורי שבו. במסגרת ההסדר, הקניון יקצה פקח עישון של קבע, שתפקידו יהיה לדאוג כי לא יעשנו בקניון. הפקח יהיה רשאי לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו בחוק.

   

  כמו כן, הקניון יתרום 36 אלף שקל לאגודה למלחמה בסרטן, ויקיים אירועים משותפים עמה לשם הגברת המודעות של סיכון בעישון פאסיבי. הנהלת הקניון תחלק 20 אלף עלונים, ובהם הסבר על עישון פאסיבי ואיסור עישון ברחבי הקניון, וכן תפרסם באמצעות הכריזה בקניון - לפחות בכל שלוש שעות - איסור בדבר העישון בקניון.

   

  הקניון ישלם לתובע המייצג 15 אלף שקל, ולבאי כוח התובע המייצג 75 אלף שקל. את התובע ייצגו עוה"ד יוחי גבע ואמיר ישראלי. את קניון הדרים ייצגו עוה"ד גיל אוריון ואורית מלכא ממשרד פישר, בכר חן וול אוריון ושות'.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "פשרה עם קניונים בעניין עישון בשטח ציבורי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים