שתף קטע נבחר

חברת קיוליק אנד סופה מפטרת 75 עובדים

פרסום ראשון: החברה מיוקנעם, העוסקת בפיתוח וייצור של כלי עבודה קצה ליצרני תעשיות המוליכים למחצה, מפטרת 20% מהעובדים בישראל. המנכ"ל: "המשבר העולמי והירידה בהזמנות לא מותירים ברירה"

חברת קיוליק אנד סופה, העוסקת בפיתוח וייצור כלי עבודה קצה לתעשיות המוליכים-למחצה, מפטרת 75 עובדים - צמצום של כ-20% מכוח העבודה של החברה בארץ, כ-350 עובדים.

 

 

מנכ"ל החברה בישראל, נעם שלסקי, מסר: "הפיטורים הם על רקע המשבר העולמי וירידה משמעותית בהיקף ההזמנות, שלא מותיר כל ברירה אחרת. זה צעד כואב במיוחד כשמדובר בעובדים טובים ומסורים. הצמצום בכוח האדם נעשה לכל רוחב החברה, בכל המחלקות ובכל הדרגים".

 

לדברי שלסקי, הצעדים שנקטה החברה נועדו להתאים את הייצור להיקפי ההזמנות. הפיטורים בוצעו בד בבד עם מהלך פיטורים כולל של החברה האם האמריקנית, וכחלק מהם. הנהלת החברה קיימה ביומיים האחרונים שיחות אישיות עם כל אחד מהעובדים המפוטרים.

 

קיוליק אנד סופה, שמרכזהּ בפארק התעשייה ביקנעם, פועלת בישראל מ-1969. החברה נחשבת יצרן מוביל של כלי עבודה קצה ליצרני תעשיות הסמיקונדוקטור. מדובר במחטים זעירות (קפילרות), בדיוק של מיקרון, המשמשות לפעולות חיווט והרכבה על פרוסות סיליקון בעבור רכיבים אלקטרוניים (שבבי מעבד) - בין השאר לטלפונים סלולריים, מחשבי כף יד, מחשבים ניידים ומשחקי מחשב. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צמצום בכל רוחב החברה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים