שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  זכרונות מהיום שהלכת

  שמעון בוסקילה כתב ומבצע עם עידן רייכל את השיר במרוקאית "מין נהאר לי משיתי", שיר נוסף שמוענק לכם בהשמעת בכורה מתוך אלבום הפרויקט של רייכל, "בין קירות ביתי"

  אחרי ששמעתם את שירו של עידן רייכל על פי מילותיה של מרתה גומז בספרדית, הפעם הוא מלחין את שירו של הזמר שמעון בוסקילה במרוקאית. השיר "Min Nhar Li Mishiti" ("מהיום שהלכְתְ") הוא עוד דוגמה לעירוב התרבויות ביצירותיו של רייכל וגם הוא לקוח מתוך אלבומו החדש, "בין קירות ביתי". אנחנו ממשיכים להציג לכם מדי יום בהאזנת בכורה את שירי האלבום החדש ומחר (ה'), ממש לפני צאת האלבום, נסגור את הפרויקט הזה ונביא לכם את השיר האחרון. האזנה נעימה.

   

   

  منهار اللي مشيتي Min Nhar Li Mshiti

  מילים: שמעון בוסקילה, לחן: עידן רייכל

   

  يا ممّا علاش مشيتي/ إنت عمري و حياتي/ دموع عيني فيك يا ممّا/ قريتني و تعدبتي في/ إنت خيالك يا نور عيني/ المّيما إنت الحنينة/ المّيما إنت العزيزة/ غير إنت يا ضو عيني/ شحال جريتي و خممتي في/ توحشت خيالك يا نور عيني/ يا ممّا ضو عيني/إنت مشيتي و خليتني/ يا ممّا/ كيفاش خليتني بلاش/ ونموت بلهموم منهار و الليالي/ أنا و أنا اللي بكيتي علي/ طول عمري مننسك يا غزالي/ فين إنت المّيما/ فين كنتي الحبيبا/ أنا يتيم منهار اللي مشيتي/ أو العديان عملوها بي/ هيل مولانا يفرج عل

   

   

  האזינו לעוד שירים מהאלבום החדש:

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רייכל. מספרדית למרוקאית
  צילום: ג'נה בריס
  צילום: מיכאל קרמר
  בוסקילה. מילים במרוקאית
  צילום: מיכאל קרמר
  לאתר ההטבות
  מומלצים