שתף קטע נבחר

נעצרו חמישה חברים בארגון הפשע של דומרני

במשטרה סבורים שהצליחו לשים את ידם על חמישה חברים בארגון הפשע של שלום דומראני - היעד מספר 1 של המשטרה בדרום. החמישה חשודים שחטפו הלילה צעיר באשקלון והיכו אותו. גורם במשטרה: "הגענו בדקה ה-90"

מלחמות ארגוני הפשע נמשכות גם ביום שאחרי חיסולו של יעקב אלפרון : שוטרי היחידה המרכזית במרחב לכיש עצרו הלילה (יום ג') חמישה חשודים, שלטענת המשטרה חברים בארגון הפשע של שלום דומרני - מה"כוכבים" העולים בשמי הפשיעה החמורה בישראל. הם חשודים שחטפו צעיר מאשקלון, והיכו אותו.

   

במהלך הלילה התקבלו במשטרה שיחות טלפון מאזרחים שסיפרו שהבחינו בקבוצת אנשים חוטפים אדם ברחוב, מכניסים אותו למכונית ומכים אותו. לדברי גורם בימ"ר לכיש - מיד עם קבלת המידע החלו צוותים רבים להגיע לאזור. "בשלב מסוים הצלחנו לחבור אליהם, לאחר מרדף ברחובות אשקלון הצלחנו לעצור את החבורה לאחר שביצעו שפטים באותו צעיר. להערכתנו הגענו בדקה ה-90".

  

הצעיר שהוכה, הוא תושב אשקלון בן 25 שככל הנראה היה לו קשר עסקי או אחר עם חברי אותו ארגון, שביקשו ככל הנראה "ללמדו לקח". בשעות הקרובות יובאו כל החמישה לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בקריית גת. עורכי דינם של החמישה, אבי חימי ונס בן נתן, אמרו ל-ynet כי כל העצורים, תושבי אשדוד ואשקלון, מכחישים את כל החשדות המיוחסים להם וכי הדברים יתבררו כבר בדיון הארכת המעצר הקרוב.

 

אחד החשודים נפצע בעבר במהלך ניסיון התנקשות בשלום דומרני, לפני כמה שנים באשקלון - לאחר שנורו לעברו כמה יריות לאחר שיצא מבית. לאחר הירי נעצרו מספר חשודים, בהם ירון סנקר - שנידון לאחרונה לשני מאסרי עולם על אירועים אחרים.  

 

שלום דומרני, שהחשודים שייכים לארגונו, נחשב ליעד מספר 1 של משטרת המחוז הדרומי, ולאיש החזק ביותר בעולם התחתון באזור אשקלון והסביבה. בחודש האחרון אף הציבה המשטרה בלון ועליו ציוד צילום, המכוון כל העת לביתו שבמושב עוצם. הווילה שלו מוקפת בחומה גבוהה. מבחינת המשטרה הוא "ראש ארגון פשע" עברייני. במסגרת חלוקת העבודה של משטרת ישראל נמצא "ארגון פשע דומרני" בטיפול היאל"כ - היחידה הכלכלית של משטרת ישראל.

 

את דומרני ניסו בעבר לרצוח. זמן רב עקבה משטרת מרחב לכיש אחרי דומרני בחשד שהוא מעורב בעסקים פליליים. שעות רבות הוא נחקר במשטרה ולילות רבים הוא ישב בתא המעצר, אבל אחר כך הוא הלך הביתה בהיעדר הוכחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שלום דומרני. 5 מאנשיו נעצרו
באדיבות משטרת ישראל
מומלצים