שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פורד פוקוס נקראת למוסך

  כ-1,000 מכוניות משנת דגם 2008 של פורד פוקוס נקראות למוסכי היבואנית, חברת דלק מוטורס, לבדיקה ותיקון - אם יהיה צורך - של צינור ההגה. משך העבודה מוערך בשעתיים וחצי

  פורד מזמינה 989 מכוניות מדגם הפוקוס לבדיקה ותיקון במוסכי דלק מוטורס. מדובר במכוניות מדגמי 2008 שיוצרו בין אפריל למאי. מהיבואנית נמסר כי בין 400 ל-500 מכוניות כבר נמסרו ללקוחות, ואלו הוזמנו להגיע למוסכים באמצעות מכתב שנשלח לביתם. יתר המכוניות טופלו לפני המסירה או שמטופלות בימים אלה במחסני הערובה. הסיבה לקריאה: צינור שמן לקירור מערכת ההגה עלול לנזול.

   

  במכתב ששלחו ללקוחות, אומרים בדלק מוטורס כי "על מנת להבטיח טיפול יעיל, הנך מתבקש לתאם טלפונית, ללא דיחוי, בדיקה ותיקון של הרכב באחד ממוסכי הרשת". עוד מבהירים כי משך העבודה עומד על כשעתיים וחצי, במסגרתם תיבדק הצינורית ובמקרה הצורך, תוחלף בחדשה. כל פעולה הנדרשת לבדיקת ותיקון התקלה, תבוצע ללא תשלום מצד הלקוח, כחלק מקריאה לתיקון שמבצעת פורד ברחבי העולם.


  פורד פוקוס. נדרשת לבדיקה במוסך

   

  לדברי דלק מוטורס, התקלה בפוקוס התגלתה לאחר שמספר מכוניות נכנסו למוסכי הרשת עם בעיה במנגנון ההגה. זמן קצר לאחר מכן, פירסמה פורד את הקריאה לתיקון. כנדרש בחוק, פרטי הקריאה לתיקון, יחד עם פרטי המכוניות המעורבות בה, הועברו לידיעת משרד התחבורה, שאחראי לאיתור ויידוע הלקוחות.

   

  בהכנת הכתבה השתתפו הלל פוסק ושחר הזלקורן

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים