שתף קטע נבחר

קיצוצים נוספים במודו: מפטרת עשרות עובדים

חברת הסלולר של דב מורן מצמצמת עוד את כוח האדם וסוגרת כמה מחלקות. על פי ההערכה, 80-60 יפוטרו. בתחילת החודש פיטרה מודו 54 עובדים במטה החברה בכפר סבא

חברת הסלולר מודו ממשיכה בקיצוצים, ומפטרת עשרות עובדים. בהודעת החברה נמסר כי 46 עובדים יפוטרו, אך מקורות בחברה מעריכים שמספר המפוטרים יהיה גבוה יותר ויעמוד על 80-60 עובדים. רק בתחילת החודש קיצצה החברה 17 תקנים ופיטרה 42 עובדים במטה החברה בכפר סבא, במקומם גויסו 37 עובדים במרכזי פיתוח בגליל ובקרואטיה.

 

 

בניגוד לסבב הפיטורים הקודם, סבב הפיטורים הנוכחי לא ייעשה בכל מחלקות החברה. בכוונת מודו לסגור מחלקות שלמות ולפטר את עובדיהן. הפיטורים צפויים לכלול גם עובדים בדרגים הבכירים של החברה. בשעות אלה נפגשים מנכ"ל החברה, דב מורן, וחברי ההנהלה הבכירה לפגישות אישיות עם חלק מהמפוטרים.

 

מודו, בראשות דב מורן, פרצה לשוק לפני כשנה, והסתמנה כאחת מחברות הסטארט-אפ המבטיחות בישראל. החברה מפתחת ליבה סלולרית זעירה, אשר משתלבת עם מכשירים אלקטרונים אחרים וכך מאפשרת הפחתה ניכרת של עלויות פיתוח מכשיר סלולרי.

 

לאחר הקיצוצים הקודמים הסבירו בחברה כי המהלך נועד להתאים את פעילות החברה למצב השווקים. גם היום נמסר ממודו, כי החברה נקטה בצעדי הפיטורים "בעקבות הצורך להתאים את תוכניות העבודה למצב השווקים ומשאביה הכספיים".

 

מטה החברה של מודו ממוקם בכפר סבא, והיא מחזיקה משרד מכירות באוסטריה, משרד עיצוב תעשייתי והנדסה מכנית בקוריאה ומרכזי פיתוח תוכנה בגליל ובקרואטיה. 

 

 

בהכנת הכתבה השתתפו אמיר טייג ומאיר אורבך, "כלכליסט"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים