שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כלא כרמל: יצא לחופשה וחזר עם הרואין ואקסטזי
  אסיר שיצא לחופשה חזר לכלא כשהוא מחביא באזור חלציו 100 גרם הרואין, שתי סוליות חשיש ו-33 כדורי אקסטזי. לחופשות הוא כבר לא ייצא בקרוב

  חזר לכלא עם אספקה: אסיר בכלא כרמל, המרצה עונש מאסר בפועל של שלוש שנים על עבירות סמים, יצא לחופשה במסגרת סבב חופשות שגרתית. האסיר כנראה חשב שהוא יוצא למסע "שופינג" ובזמן חופשתו רכש כמות גדולה של סמים שונים במטרה לחזור איתם לכלא להמשך ריצוי עונשו - אך הסוהרים במקום קילקלו היום (שבת) את התוכניות וההרואין, החשיש והאקסטזי שהיו על גופו הוחרמו. 

   

  כלא כרמל נחשב "לקולומביה הקטנה", בעיקר בגלל ריבוי האסירים השפוטים על עבירות סמים ורכוש. כאשר שב האסיר מהחופשה הוא עורר את חשדם של הסוהרים ומיד נלקח לבידוד.

   

  הסוהרים חשדו כי האסיר מנסה להבריח סמים והזעיקו צוות של סוהרי יחידה "דרור", שתפקידה להיאבק בהברחות הסמים לבתי הכלא. במהלך בדיקה בחפציו ועל גופו - האסיר הראה סימני לחץ מה שחיזק את חשדם כי אכן הוא מנסה להבריח סמים. לסוהרים עדין לא היה ברור האם הוא מנסה להבריח את הסמים לכלא - לאחר שבלע אותם או שהוא הטמין אותם במקומות מוצנעים בגופו.

   

  לאור סימני הלחץ שהראה האסיר, החליטו הסוהרים לבצע בו חיפוש בעירום.
  האסיר הופשט מבגדיו ואז הופתעו סוהרי הכלא וסוהרי יחידת "דרור", המתורגלים בתפיסת סמים, כי האסיר הסתיר בקפלי אשכיו וישבנו שש חבילות של סמים מסוג הרואין במשקל של כ-100 גרם. בהמשך החיפוש נמצאו על גופו שתי סוליות חשיש ו-33 כדורי אקסטזי.

   

  האסיר יועמד לדין פלילי ובנוסף יועמד לדין משמעתי בכלא. לחופשות הוא כבר לא ייצא בקרוב, מפני שהפר את האמון שניתן בו וביצע את העבירות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים