שתף קטע נבחר

תדיראן אמפא: העובדים קיבלו שכר וישובו לעבוד

לאחר שאתמול שובשו שירותי הטכנאים של תדיראן אמפא, בעקבות תלונות העובדים על אי-קבלת שכר חודש אוקטובר במלואו, קיבלו היום העובדים את השכר, וישובו לעבודה סדירה

הטכנאים שבים לעבודה. עובדי תדיראן אמפא קיבלו היום (ג') את שכר חודש אוקטובר במלואו, וישובו לעבודה סדירה, במסגרת ההסכם שנקבע אמש בין תדירן אמפא לקריסטל.

 

ל-ynet נודע כי על פי ההסכם, שהושג בהסכמת העובדים, למעלה מ-150 עובדים יקלטו בקריסטל בחוזים אישיים, ועשרות עובדים נוספים הפועלים בתחום המזגנים יעברו לרוכש אחר של החטיבה. בנוגע לעובדים אחרים - הוסכם כי יזכו לפיצויים מוגדלים. הנהלת תדיראן אמפא אישרה כי הושג הסכם אך לא התייחסה לפרטיו.

 

עובדי תדיראן אמפא פתחו אתמול בצעדי מחאה ואסיפות עובדים ברחבי הארץ. זאת בעקבות אי תשלום שכר אוקטובר במלואו ואי בהירות בנוגע לעתידם התעסוקתי.

 

מההסתדרות נמסר אתמול כי ההסתדרות וועד העובדים, אשר נמצאים במשא ומתן מזה שבועיים, הגיעו שלשום להבנות עם ההנהלה בנוגע לתשלום שכרם ושאר זכויותיהם. עם זאת, ההנהלה לא שילמה אתמול לעובדים את השכר וממשיכה להלינו.

 

הרקע לשיבושים במתן השירות ולחשש העובדים לתעסוקתם הם בשל כוונת קריסטל לממש את האופציה לרכישת מחצית ממניות תדיראן אמפא ואמפא מוצרי צריכה. קריסטל מתנה את הרכישה בפירוק ועד העובדים של החברה ומעבר מהסכם הקיבוצי להסכמים אישיים. "קריסטל ואמפא נמצאים כעת בתהליך משא ומתן לקראת הגעה לפשרה, זאת על מנת לסכם את הרכישה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים