שתף קטע נבחר

ברוורמן: לא נאשר את התוכנית בלי רשת הביטחון

יו"ר ועדת הכספים התקומם על פעולותיו של שר האוצר: "צורת העבודה של העברת חלקי התוכנית ללא סדר איננה מקצועית, ומקשה על הדרך היעילה לפיתרון המשבר הכלכלי"

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אבישי ברוורמן, דוחה בתוקף את התנהלות שר האוצר, רוני בר-און, וניסיונו להעביר את התוכנית הכלכלית לאישור הוועדה. ברוורמן אמר ל-ynet כי לא יכנס את הוועדה ולא יאשר את התוכנית, אלא לאחר שראש הממשלה יאשר רשת ביטחון לחיסכון הפנסיוני ולקופות הגמל שתציל את כספי החוסכים.

 

ברוורמן אמר שקיבל היום (ג') מבר-און פנייה לאשר חלקים מתוכניתו להאצת המשק ואמר כי: "צורת העבודה של העברת חלקי התוכנית ללא סדר איננה מקצועית, ומקשה על הדרך היעילה לפיתרון המשבר הכלכלי".

 

ברוורמן אמר כי מה שהוועדה קיבלה מהאוצר הם רק חלקי תוכניות, והוא דורש כי כל חברי הוועדה יקבלו במקום זה מהאוצר תוכנית קונקרטית ומפורטת לעיונם המוקדם, במקום החלקים שגם מגיעים לתקשורת. לפניכן לא עולה בדעתו לכנס את הוועדה כדי לדון בתוכנית.

 

ברוורמן דורש כתנאי נוסף לכינוס הוועדה, שהאוצר יודיע במפורש על כוונתו להרחיב את תקציב 2009, באופן שיכלול את כל המיליארדים הנוספים שנדרשים לביצוע תוכניות האצת המשק וההתערבות בשוק ההון.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דני מכליס
רוצים את התוכנית המלאה. ברוורמן
צילום: דני מכליס
מומלצים