שתף קטע נבחר

אולמרט: החלטה בעניין רשת הביטחון - מחר

ראש הממשלה ישוב מחר לישראל, ייפגש עם האוצר בערב, וידון בתוכנית המשרד להגנה על החיסכון הפנסיוני. ראש הממשלה: "בהשוואה לכל מדינות המערב יש לנו סיבה להיות יותר ממרוצים מהכלכלה שלנו"

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, צפוי לשוב מחר (ד') לישראל ולקבל את הפרטים על תוכנית האוצר בנושא הסיוע לחוסכי הפנסיה. בעוד המדינה קוצפת וגועשת על רקע איומי ההסתדרות בשביתה כללית במשק והצגת תוכנית האוצר החדשה היום, שמטרתה לסייע לשוק ההון, נמצא אולמרט בוושינגטון בפגישות עם צמרת הממשל.

 

"השקעתי שעות רבות בנושא הכלכלי בארץ", אמר היום ראש הממשלה ל-ynet. "זימנתי למחר בשש בערב ישיבה, על מנת לקבל החלטה על ביטוח על החוסכים בקרנות הפנסיה וקופות הגמל. קיבלתי עדכונים על הרעיונות השונים שעלו בנושאים הכלכלים, ובכלים שאנשי האוצר גיבשו בהתיעצות עם אנשי בנק ישראל ומשרד ראש הממשלה, כדי לייצב את המצב הכלכלי".

 

אולמרט התייחס גם למצב המשק הישראלי אל מול שוקי העולם, ואמר כי "בהשואה לכל מדינות המערב, ללא יוצא מהכלל, יש לנו סיבה להיות יותר ממרוצים מהכלכלה שלנו. אם נמשיך לפעול בקור רוח ותבנה נוכל להתמודד עם השפעות המשבר העולמי על המשק שלנו".

 

מה עושים בישיבה מחר בנושא הכלכלי?

 

"זה לא החלטה אחת. אחד הצעדים החשובים הוא להגן על החוסך האזרח שהשקיע את כספו בקרנות פנסיה וקרנו גמל שמגיע לפרישה ומתברר לו שהחסכון הלך לאיבוד. אני מנחה את האוצר להכין לי חלופות כדי שנוכל לקבל החלטה מחר בערב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"קיבלתי עדכונים". אולמרט בוושינגטון
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים