שתף קטע נבחר

תנובה מורידה מהמדפים חלב 3% בקרטון

החברה הודיעה כי היא אוספת במרכז הארץ מאות יחידות של חלב בקרטון מתאריכי התפוגה 9, 10, 13 ו-15 בדצמבר, בשל "חשש לספיגת ריח או טעם לא אופייניים". הציבור נקרא שלא לצרוך את החלב

ל-ynet נודע כי תנובה החלה לאסוף אמש (ה') מהמדפים מאות יחידות של חלב 3% בקרטון מתאריכי התפוגה 9, 10, 13 ו-15 לדצמבר. זאת, בשל "חשש לספיגת ריח או טעם לא אופייניים" - כך על פי החברה.

 

מדובר ביחידות ששווקו לאזור מרכז הארץ, בין בנימינה לראשון-לציון. מהחברה נמסר כי מספר הברקוד המופיע על האריזות הוא 7290000042442. על האריזות מופיע גם הכיתוב "כשר בהשגחת רב תנובה". 

 

תנובה מבקשת מהצרכנים שלא לצרוך את החלב המדובר במקרים שבהם יורגשו ריח או טעם לא אופייניים, וציינה כי בכל שאלה הצרכנים מוזמנים לפנות למוקד שירות צרכנים בטלפון: 1-800-666-244.

 

עוד נמסר כי "המוצרים נבדקו לפני צאתם את המחלבה ונמצאו תקינים. ככל הנראה הריח או הטעם הלא אופייניים נספגו במהלך אחסון המוצרים. תנובה מחויבת לאיכות וטיב מוצריה, ופועלת בשקיפות מלאה אל מול ציבור הצרכנים.

 

"אנו נוקטים משנה זהירות, אוספים את המוצרים מהחנויות ומיידעים את הצרכנים באמצעות כלי התקשורת. החברה מתנצלת בפני הצרכנים על אי הנעימות, ותמשיך לפעול להבטחת איכות ובטיחות מוצריה".

 

מתנובה נמסר עוד ל-ynet: "התקבלו עשרות פניות במוקד הצרכנים של תנובה מצרכנים באזור בנימינה ועד ראשון-לציון. המוצרים שניתן היה לאוספם נאספו, נשלחו לבדיקות במחלבה ונערכות בהם בדיקות. מכיוון שאיכות מוצרי תנובה עומדת בראש סדר העדיפויות, הורינו על איסוף המוצר למען הזהירות".

 

באמצע ספטמבר הודיעה תנובה כי קיים חשש שבכ-80 יחידות של גבינת שמנת 5% עם סלמון ובצל מצוי חיידק מסוג ליסטריה, ואספה אותן מהמדפים.

 

המידע הראשוני הגיע באמצעות האימייל האדום


פורסם לראשונה 27/11/2008 18:37

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים