שתף קטע נבחר

NDS מפטרת יותר מ-100 עובדים בישראל

חברת ההייטק הגלובלית מתחילה היום בפיטורים המוניים של עובדים במשרדיה שבירושלים. אחד העובדים: "כולם יודעים שיש פיטורים, אבל אני לא יודע אם אני ברשימה"

חברת ההייטק הגלובלית NDS מתחילה היום לבצע פיטורים המוניים במשרדיה שבירושלים, כחלק מגל הפיטורים הפוקד את ההייטק הישראלי בשל המשבר הכלכלי. כך נודע ל-ynet. החברה תפטר במהלך הימים הקרובים למעלה מ-100 עובדים.

 

מכת פיטורים במשק 

 

"כולם כבר יודעים שזה יקרה, שיש פיטורים", מספר עובד ותיק בחברה, "אבל אני עדיין לא יודע אם אני ברשימת המפוטרים או לא. לא אמרו לי כלום, ואני חושב שגם למפוטרים לא אמרו. התחושה שלי היא שאני לא ברשימה, אבל יהיה מה שיהיה. האם אני מפחד? לא יודע. מקסימום יהיה לי יותר זמן למשפחה ולתחביבים שלי".

 

NDS מפתחת פתרונות הצפנה לחברות טלוויזיה רב-ערוצית, אשר מטרתן למנוע התחברות פיראטית לשידוריהן. מנכ"ל החברה הוא אייב פלד, ישראלי לשעבר, ואחד ממרכזי הפיתוח המרכזיים נמצא בהר חוצבים בירושלים. החברה נמצאת בשליטת איש העסקים רופרט מרדוק, המחזיק בה באמצעות חברת ניוז קורפ. מרדוק, המחזיק ב-725 ממניותיה, עומד להגיע לבעלות מלאה בחברה ולמחוק אותה מהמסחר במסגרת הצעת רכש.

 

החברה רשמה ברבעון השלישי של השנה הכנסות של 182.2 מיליון דולר, ירידה של 11% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. זאת, בשעה ציפיות האנליסטים היו גבוהות הרבה יותר: 215.6 מיליון דולר. הרווח הנקי של החברה ירד ב-71% והסתכם ב-13.4 מיליון דולר בלבד.  

 

מהנהלת NDS לא נמסרה עד כה תגובה לידיעה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים