שתף קטע נבחר

לא הבנתי מה זה סקס, עד ש... ‬
האם גם לכן זה קרה? חוויה מינית יוצאת דופן, שפקחה לכן את העיניים? שש נשים מספרות (בעילום שם) על הרגע שבו הן גילו את המין. החיים לפני ואחרי

עד ש‭...‬ התנשקתי עם נשקן מהסרטים

ש‭:32 ,'‬ "עד שהייתי בת ‭,17‬ לא ממש נהניתי להתנשק עם אף אחד מהבחורים שיצאתי איתם. לא הבנתי למה כל כך מתרגשים מנשיקות צרפתיות, עד שערב אחד, בגיל ‭,17‬ הלכתי לפאב עם חברות. התקרבתי לבר, וקפאתי במקומי כשעיניי נחו על הברמן. נשימתי פשוט

נעתקה. הוא לא היה יפה במיוחד, אבל היה סקסי נורא בעיניי. הוא היה מבוגר ממני בארבע שנים, ומאוד שרמנטי ומתוחכם. דיברנו כמה דקות, והוא הציע לי לצאת איתו החוצה להפסקת סיגריה. כשהוא נישק אותי הרגשתי שאני פשוט נמסה. עד אז התנשקתי רק עם בנים בגילי, שנהגו לדחוף את הלשון שלהם באגרסיביות. אבל הוא פשוט שיחק עם הלשון שלי, וליטף את הגוף שלי בצורה כל כך נעימה. היה בינינו חיבור מדהים. הצטערתי מאוד כשגיליתי, אחר כך, שהוא סתם דון ז'ואן".

 

עד ש‭...‬ שכבתי עם גבר שהיה מאוהב בי  

ל‭:37 ,'‬ "כשהייתי בת 18 היה לי חבר מאוד לא מתחשב בסקס, מאוד אגרסיבי. זה גרם לי לקשיים רבים בסקס במשך שנים אחרי כן. ידעתי שאני בנאדם מיני, אבל לא הצלחתי להירגע ולזרום. בגיל 25 פגשתי מישהו שהתאהב בי. כל דבר בי ריגש אותו. הוא רצה נורא שאהיה מרוצה. הוא כל הזמן היה שואל - איך את אוהבת את זה, מה את אוהבת. הוא היה אומר לי לקחת את היד שלו ולכוון אותו. הייתי ביישנית מאוד והיה לי קשה בהתחלה, אבל קיבלתי ממנו כל כך הרבה אהבה, שהבנתי שלא יקרה שום דבר אם אפתח את הפה. בהתחלה הייתי עונה ב'כן‭,'‬ 'לא‭,'‬ 'בסדר‭.'‬ אחר כך התחלתי ממש לבקש ממנו דברים. בסופו של דבר הרגשתי כל כך נוח איתו, שהייתי מסוגלת להשמיע באוזניו דיבורים גסים. הוא לימד אותי לתקשר במיטה, ומאז אני מדברת תמיד. היום, כשאני מכירה גברים עצורים יותר, אני מפגינה כלפיהם סבלנות ומבקשת שילמדו אותי מה הם אוהבים".

 

‬עד ש‭...‬ התאהבתי באישה

ר‭:45 ,'‬ "במשך הרבה מאוד שנים חייתי עם גברים. הייתי נשואה פעמיים. פנטזתי על נשים, אבל לא הייתי ממש מודעת לצורך שלי. לא הייתה לי אף פעם בעיה להגיע לאורגזמה, אבל לא הייתה לי תשוקה לסקס. היו לי תקופות ארוכות מאוד בין מערכות יחסים שהייתי בלי סקס, פעם שש שנים ופעם שמונה שנים. 

 

"לפני כשנה וחצי נסעתי לתקופה לחו"ל. מישהי מהארץ באה לבקר אותי שם, על תקן של חברה. כשהיא התארחה אצלי, הבנתי שקורה לי משהו רגשי. שיתפתי אותה בכל. היא סיפרה לי שבעבר היא התאהבה באישה, אבל נתנה לי להבין שהרגשות שלה כלפי לא הדדיים. אחרי שהיא חזרה לארץ המשכנו להתכתב ולדבר בטלפון, והתפתח בינינו משהו חזק מאוד. חזרתי לארץ מוקדם מכפי שתכננתי. 

 

"הפעם הראשונה הייתה מפחידה מאוד, כי לא ידעתי מה עושים. אבל כשהייתי איתה זה הרגיש לי כאילו הגעתי הביתה. פתאום הבנתי שזה אף פעם לא עבד עם גברים בשבילי כמו שזה עובד עם אישה. זה הרגיש כמו הדבר הכי טבעי ופשוט בעולם. כשנכנסתי עם גבר למיטה זה היה כדי לענות על צורך שהוא לא שלי אלא שלו. פה פתאום היה חיבור של נפש וגוף, הרגשתי חופש שלא היה לי עם גברים. לא התביישתי בגוף שלי, ברצונות שלי, במחשבות שלי, בריח שלי, בצורה שלי. אנחנו לא ביחד היום, אבל זה פתח לי דלת לעולם חדש". 

 

עד ש‭...‬ קיבלתי ויברטור ליום ההולדת

ס‭:30 ,'‬ "בגיל ‭,27‬ בשיחה על סקס עם חברה, היא האירה את עיניי שלמעשה אף פעם לא גמרתי. אמנם תמיד היה לי סקס מצוין, אבל לא ידעתי מה זאת אורגזמה. חשבתי שאולי אני חווה את זה ופשוט לא יודעת שזה זה. ליום הולדת 28 היא קנתה לי ויברטור. ניסיתי, והוא לא ממש עבד כמו שצריך, ועזבתי את זה. אחרי חצי שנה ערכתי מסיבת רווקות לחברה אצלי בבית, והזמנו מישהו מחנות סקס שייתן לנו הרצאה על אבזרי מין. לפני שהוא הלך ניגשתי אליו בשקט עם המכשיר שלי. הוא הסתכל ואמר שכנראה נגמרה הבטרייה. אחרי שכולם הלכו אמרתי לעצמי טוב, חייבים לנסות. החלפתי בטריות ופתאום זה היה וואאאוווו‭...‬ מין תחושה של מי הדליק פה את האור. כל הגוף שלי התרומם מעצמו, וכל האנרגיות התרכזו באיבר המין, כמו שסיפרו לי. מאז אמנם לא גמרתי עם גבר, אבל בבית לבד, עם הוויברטור, זה קורה בשניות‭."‬

 

עד ש‭...‬ היה לי סטוץ

נ‭:32 ,'‬ "היו לי כמה מערכות יחסים ארוכות אחת אחרי השנייה, כך שכמעט ולא התנסיתי בסטוצים. היו הרבה דברים שהתביישתי לעשות, במיוחד עם החבר האחרון, כמו לגעת בעצמי במהלך הסקס. אחרי שנפרדתי מהחבר שלי היה לי רומן של חופשה עם בחור בריטי. עשיתי איתו דברים שלא הייתי עושה בחיים עם בן זוג. גיליתי שנוח לי יותר עם אנשים שאני פחות מכירה, כי לא אכפת לי מה הם יחשבו עליי.

 

"התחלתי לקיים יחסי מין עם בחורים ממבחר הבחורים שיש לתל אביב להציע, וגיליתי שאני הרבה יותר פתוחה, שאני יכולה להגיד לפרטנר מה אני רוצה. בעצם, אני לא צריכה להגיד, אני פשוט עושה את זה בלי להתבייש או להתנצל. פשוט עשיתי מה שרציתי, כמו לשלוף את הוויברטור שלי בסקס. המשכתי לכמה חודשים של התנסויות מזדמנות, בהן השתחררתי יותר ויותר, והצלחתי להביא את השחרור שחוויתי בסטוצים למערכת היחש סים שאני נמצאת בה כיום‭."‬

 

עד ש‭...‬ הגשמתי פנטזיה עם גבר שחור

י‭:28 ,'‬ "תמיד הייתה לי סקרנות לגבי גברים שחורים, אבל זה לא משהו שהחלטתי לנסות באופן מודע. לפני כמה שנים הכרתי אצל חברים רקדן אמריקאי שחור שבא לפה לכמה חודשים, לענייני עבודה. כשראיתי אותו, הדבר היחיד שעבר לי בראש זה שאני חייבת להיכנס איתו למיטה. אני לא חסידה גדולה של יחסים מזדמנים, אבל הבנתי שהזדמנות כזו לא נקרית כל יום. זה עכשיו או לעולם לא.

 

"הזמנתי אותו אליי לארוחת ערב עוד באותו יום ואחרי שאכלנו הוא אמר לי שהוא מת להיכנס איתי למיטה. זה היה הסקס הכי מטריף שהיה לי בחיים. היה לו ריח גוף של פירות טרופיים, הייתי מטורפת על השפתיים העבות שלו, העור השחום שלו, השרירים שלו‭...‬ וכן, הוא היה גם מאוד מבורך. אמרתי לו שהחלום שלי זה להגיע לשרשרת אורגזמות, והוא הבטיח לי שזה יקרה לי איתו. הוא יכול היה להחזיק מעמד שעות. הסקס שלנו היה מיוזע, מלא תשוקה וחסר בושה. היינו ביחד כל התקופה שהוא שהה בארץ, ואחר כך נפרדו דרכינו. היה לי קשה מאוד לחזור לגברים ישראלים. מאז, כשהייתי בחו"ל, היו לי עוד שתי התנסויות עם גברים שחורים, אבל זה היה סתמי ומאכזב".

 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "לא הבנתי מה זה סקס, עד ש... ‬"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאשה בפייסבוק
מומלצים