שתף קטע נבחר

כבל למתפקדי העבודה: אני מתנצל, בואו להצביע

מזכ"ל המפלגה הפיץ הודעות מוקלטות לרבבות המתפקדים, בניסיון לשכנעם לשוב ולהצביע מחר, לאחר כשלון ההצבעה הממוחשבת. טפסי ההצבעה כבר הוכנו בבית המפלגה

"מוטלת על כולנו החובה לשמור על טוהר הבחירות ועל ניהולן. אני מתנצל בפני כל אחד ואחת על השיבוש הקשה שפגע בכולנו". זהו המסר ששומעים בשעות האחרונות מתפקדי מפלגת העבודה, בקולו של המזכ"ל, ח"כ איתן כבל.

 

מבוכת ה"אין בחירות" - סיקור מקיף ב-ynet:

 

במפלגה מנסים מאז התקלה המביכה אתמול לגרום למצביעים לשוב לקלפיות מחר, אז ייערכו הבחירות בשיטה הידנית הישנה והמוכרת. מזכ"ל העבודה הקליט הודעה מיוחדת, המשוגרת לרבבות המתפקדים, בניסיון לשכנעם לבטוח במנגנון ולשוב לקלפי. מסר ברוח זו צפוי להתפרסם גם בעיתונים הגדולים.

  

בבית המפלגה הושלמה בשעות האחרונות הכנת פתקי ההצבעה במחוזות השונים. הפתקים בהצבעה הידנית יהיו התחליף למערכות המחשוב של חברת "טלדור" שקרסו בניסיון הראשון. טופס ההצבעה ימולא בשיטת ה"השחרה", כשלצד השמות שיבחר המתפקד - יהיה עליו לסמן את האות X. בשל הניסיון לפשט את התהליך ולא לסמוך הפעם על המכונות - הטפסים ייבדקו ידנית ולא על ידי מחשב.

 

לצפייה בטופס ההצבעה לחצו כאן .

 

כזכור, מזכ"ל המפלגה ניסה אתמול להסביר את הכישלון ואמר: "שקלנו גיבוי,

אך במצבה הכלכלי של העבודה, אי אפשר היה אחרת".

 

כבל, שמקומו משוריין ברשימה, אינו מתמודד עם הלחץ הכפול שנפל על המתמודדים. אלה עסוקים בינתיים בשיחות שכנוע עם אנשיהם, כדי שכמה שיותר בוחרים ישובו לממש את זכותם. החשש בעבודה הוא כי רבים יעדיפו להישאר בבית - דבר שיהפוך את הקלפיות ל"קלפיות רפאים". "תמונות כאלה יפגעו במפלגה וצריך להימנע מהם", אמרו ל-ynet בכירים בעבודה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודי ועקנין
כבל. מתנצל
צילום: דודי ועקנין
מומלצים