שתף קטע נבחר

פייגלין: ניצחתי את ההשמצות - שכל הימין יבוא

הסיוט של בנימין נתניהו יישב בספסלי הליכוד בכנסת הבאה. לאחר שנודע כי התברג בעשירייה השנייה, אמר משה פייגלין: "אנחנו רוצים את כל הימין בליכוד, אנחנו רוצים ליכוד אחד גדול". ובחזית נוספת: מקורבי סילבן שלום מדברים על "סיכול ממוקד"

משה פייגלין, האיש ממנו חשש בנימין נתניהו עד מאוד, יכהן כחבר בכנסת הבאה, לאחר שנבחר למקום ה-20 בפריימריז של הליכוד. הלילה (יום ג'), זמן קצר לאחר שנודעו התוצאות, הוא קרא למצביעי המפד"ל האיחוד-הלאומי, ש"ס וישראל ביתנו לתמוך בליכוד.

 

פריימריז בליכוד - הסיקור המלא ב-ynet:

 

פייגלין, שלא הסתיר את שמחתו כשהגיע לגני התערוכה בתל-אביב, אמר: "הרוח העממית של הליכוד פתחה את ידיה ואמרה למחנה הלאומי הרחב - בואו והצטרפו לליכוד, אנחנו רוצים את פייגלין בליכוד, אנחנו רוצים את כל הימין בליכוד, אנחנו רוצים ליכוד אחד גדול".

 

על הקרבות מול נתניהו, הוא העיר: "אני חושב שאם אחרי כזה

 מבול של מתקפות ושטיפת מוח והשמצות, בכל זאת הליכודניקים במספרים כל-כך גבוהים הצביעו פייגלין - הגיע הזמן שכל אנשי המחנה הלאומי יצטרפו. אנחנו בעזרת השם נהיה תנועה לאומית רחבה, ששומרת על ערכי המחנה הלאומי".

 

מי שנמצא במקום גבוה יותר, אך כלל לא מרוצה מהתוצאה - הוא ח"כ סילבן שלום, שהגיע למקום השביעי בפריימריז. תומכיו אמרו כי הוא חטף מכה ודיברו על "חיסול ממוקד" שעשה לו נתניהו, כדי לדחוק אותו אחורה ברשימה. היו"ר מיהר להבהיר: "אני מאוד מעריך את סילבן. הוא היה ויהיה חלק מהנהגת הליכוד. המיקום ברשימה לא יקבע את הרכב הממשלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייגלין. בעשירייה השנייה
צילום: גיל יוחנן
מומלצים