שתף קטע נבחר

NetApp מפטרת קרוב ל-50 עובדים בחיפה

חברת התוכנה וההיי-טק, שסוגרת את מרכז הפיתוח החיפאי שלה בגלל שהפסיקה לפתח את אחד ממוצריה, מפטרת כמעט את כל 50 העובדים במקום. רק עובדים בודדים יוכלו לעבור למרכז הפיתוח של החברה בפתח-תקווה

חברת ההיי-טק והתוכנה NetApp (נט-אפ) בישראל מפטרת את רובם המכריע של העובדים במרכז הפיתוח שלה בחיפה - שעומד להיסגר בינואר. כך הודיעה החברה לעובדים, וזאת, בניגוד לידיעות שפורסמו בתקשורת, לפיהן עובדי הסניף יוכלו לעבור לעבוד בסניף שלה בפתח-תקווה או יקבלו הצעות אחרות למיקום מחדש (רילוקיישן).

 

  • מכת פיטורים במשק - סיקור מיוחד ב-ynet

 

NetApp, המחזיקה מרכז פיתוח בחיפה ומרכז בפתח-תקווה, תסגור את המרכז החיפאי בתחילת ינואר בשל הפסקה בפיתוח אחד המוצרים שלה. מרכז הפיתוח החיפאי מעסיק כ-50 עובדים, והמרכז בפתח-תקווה - 60 עובדים נוספים.

 

"הנהלת החברה אספה את העובדים והודיעה להם - אתם הולכים הביתה", מספר גורם המעורה בנעשה בחברה, "לא דיברו עם אף אחד על רלוקיישן, והנושא כלל לא הועלה. בימים אלה נערכות עם העובדים שיחות אישיות, אך יש עובדים שלא שמעו בשיחות הללו דבר וחצי דבר על נושא הרילוקיישן. אכן, יהיו עובדים ספורים שיקבלו אופציה לעבור לפתח-תקווה, אבל הרוב הגדול מפוטרים".

 

NetApp, העוסקת בפיתוח טכנולוגיות איחסון ומתן שירותי תמיכה לטכנולוגיות כאלה, הודיעה כי לא תמשיך את פיתוח קו המוצר SnapMirror for Open Systems) SMOS). חברת NetApp רכשה במקור את המוצר בעקבות רכישת חברת טופיו הישראלית בדצמבר 2006. הפסקת פיתוח המוצר תביא לסגירת המרכז בחיפה.

 

בחברה מסבירים כי: "החלטת החברה לסיים את פיתוח המוצר SMOS נובעת מבחינת סדרי עדיפויות של לקוחות ועל בסיס בחינת היסטוריית רכישות המוצר. פתרון הרפליקציה SMOS של NetApp המבצע העברת נתונים מכל סביבת אחסון לכל סביבת אחסון, לא אומץ על ידי הלקוחות על פי ציפיות החברה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים