שתף קטע נבחר

אדם נרצח ובותר לשניים בפתח תקווה

מנקה ראתה דם נוזל מתוך פח ברחוב כ"ץ בפתח תקווה, ומצאה בתוכו ראש כרות. ברחוב שפרינצק נמצא הגוף. השכנים אומרים כי לא שמעו דבר. המשטרה עצרה שני חשודים במעורבות ברצח

זוועה בפתח תקווה: גופת גבר כבן 35 מבותרת לשניים נמצאה בצהריים (יום א') בשני רחובות בפתח תקווה. הראש נמצא בתוך שקית בפח אשפה ברחוב כ"ץ בעיר. ברחוב שפרינצק הסמוך נמצא הגוף. חקירת הרצח הועברה ליחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז.  

 

עובדת ניקיון בבניין מגורים ניגשה לפחי האשפה ברחוב כ"ץ, בהמתנה לעובדי העירייה שירוקנו אותם. היא הבחינה בדם נוזל מאחד הפחים, פתחה אותו וגילתה שם את הראש הכרות בתוך שקית. הפח שנאסף לאחרונה ביום חמישי.


אוספים חלקי גופה במקום הרצח (צילום: ירון ברנר)

 

למקום יצאו כוחות משטרה ומספר דקות לאחר מכן התקבלה קריאה נוספת מאשה, שנכנסה לדירה בקומה השלישית בבניין ברחוב שפרינצק. היא מצאה את הגופה שרועה בתוך שלולית דם גדולה. שוטרים שהגיעו למקום עיכבו לחקירה את האשה ואדם נוסף שהיה עמה. השניים חשודים במעורבות ברצח.  

 

מהחקירה עד כה עולה כי הנרצח הוא גרוש שהתגורר לבד בשכירות בדירה ברחוב שפרינצק. חוקרי המשטרה גבו עדויות משכנים, שסיפרו כי לא הכירו את הנרצח ולא שמעו קולות חריגים מהדירה. אחד השכנים סיפר ל-ynet: "היום שמעתי פתאום צרחות. לא הבנתי מה קורה, ואחר כך הבנתי שלבית נכנסה אשה שמצאה את גופת הגבר". 


שוטרים שהגיעו למקום בפתח תקווה (צילום: רונן לידור)

  

כוחות גדולים של משטרה החלו לסרוק את הזירה. האזור נסגר, ולמקום הוזעקו בין היתר אנשי המעבדה לזיהוי פלילי, שינסו למצוא ממצאים נוספים.

 חיים אוטמזגין מזק"א סיפר: "יש שתי זירות. באחת נמצאה שקית ובה ראש של אדם. החלק השני ברחוב שפרינצק הסמוך. כרגע אנחנו מתעדים את שתי הזירות בנפרד".

 

הנרצח מוכר למשטרה, בשל עבירות קלות שעבר. הוא עלה ארצה לפני מספר שנים. שכן סיפר על הנרצח: "אני לא מכיר אותו כל כך טוב, אבל מדובר באיש שקט. לא הייתי רואה חברים איתו ולא היו צעקות מהבית. לפני כמה ימים היו כאן בעלי הדירה שישבו איתו, לא יודע למה, אולי כדי לחדש את השכירות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליד הבניין שבו נמצאה הגופה
צילום: רונן לידור
מומלצים