שתף קטע נבחר

איציק: "בקדימה אין גנרלים, כולנו מדביקי בולים"

בישיבה בה הודיע שאול מופז שהוא נאות להשתתף בקמפיין מפלגתו, אמרה המנצחת בפריימריז כי היא מאמינה שקדימה תנצח: "אין פה גנרלים, כולנו מדביקי בולים ותולי שלטים"

אחרי שבועות ארוכים של התנהגות עמומה, ואחרי שמקורביה של ציפי לבני קראו לו להתגייס למען קדימה, החליט השר שאול מופז להצטרף לקמפיין של מפלגתו ולסייע במערכת הבחירות. סיעת קדימה המורחבת התכנסה היום (א') בכנסת לישיבה ראשונה - בה השתתפו 40 המועמדים הראשונים ברשימה, כדי להציג אחדות.

 

מופז - מספר שתיים ברשימה - אמר כי בכוונתו להתגייס לקמפיין ולהתבטא בעיקר בנושאים מדיניים וביטחוניים. לדבריו, "יש כאן חבורה מאוד איכותית. ככל שנצליח בבחירות, נביא עוד כוחות חדשים למפלגה. אני מתכוון להופיע בתחום הביטחוני והמדיני, וחשוב שהמסרים של כולנו יהיו אחידים. אני אופיע ככל שיידרש".

 

יושבת ראש הכנסת, דליה איציק, שנבחרה במקום הראשון בפריימריז, אמרה כי היא משוכנעת שקדימה תנצח את הבחירות. "נעשה זאת ביתרון מוחץ. הליכוד רץ עם רשימה קיצונית ביותר. ההיערכות של כולנו חשובה. אין פה גנרלים, כולנו מדביקי בולים ותולי שלטים".

 

ראשי הקמפיין של קדימה, ראובן אדלר ואייל ארד, הציגו את עיקרי הקמפיין. אדלר אמר כי קדימה צפויה להתמקד בשני מישורים - פוזיטיבי ונגטיבי. קמפיין אחד יתמקד בחסרונות רשימת הליכוד והעומד בראשו, בנימין נתניהו, והשני - מדוע כדאי להצביע קדימה.

 

לדברי ארד, "הכל עדיין פתוח. יש בינינו ובין הליכוד קבוצה גדולה שלא יודעת למי להצביע. יש הרבה אנשים שלא אוהבים את ביבי. אנחנו צריכים להסביר שנתניהו נשבר בלחץ, הוא פחדן ולכן הוא לא מתראיין, ויש לו רשימה שכולה מורכבת ממורדים". בהתייחס לחלק הפוזיטיבי בקמפיין, אמרו האסטרטגים של קדימה כי "לזכותה של לבני יאמר שהיא לא שבויה בידיים של אף אחד, היא מייצגת יושר ונכונות לומר את האמת בפנים, ולהחזיר את אמון הציבור בפוליטיקה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איציק. "כולנו מדביקי בולים"
צילום: ירון ברנר
מופז. התחום המדיני-ביטחוני
צילום: ירון ברנר
מומלצים