שתף קטע נבחר

הבעל החשוד שרצח את אשתו התאבד בתלייה

המשטרה הוזעקה לרחוב ראש פינה בחיפה, שם נמצא מולה אנאניי תלוי על עץ. על-פי החשד, הוא רצח אתמול את אשתו ואם ששת ילדיו, ג'מרה, בגן ציבורי, ונמלט מהמקום. עובדת סוציאלית התריעה זמן קצר לפני כן במשטרה

מולה אנאניי (53), החשוד שרצח את אשתו ואם ששת ילדיו, ג'מרה, נמצא הבוקר (יום ג') תלוי ללא רוח חיים על עץ ברחוב ראש פינה בחיפה. במשטרה מעריכים כי הבעל, אבי ששת הילדים של בני הזוג, התאבד לאחר הרצח. אתמול ביקרו נציגי המשטרה בבית וחיפשו אחריו, אך הוא נמלט. הגופה נשלחה לנתיחה.

 

ל-ynet נודע כי נציגי היחידה המרכזית של מרחב חוף, שחוקרים את הפרשה הקשה, הגיעו אתמול לבית המשפחה, ושמעו מילדיהם של בני הזוג ומקרובי משפחה נוספים כי בין הבעל ואשתו שררו יחסים קשים, במהלכם איים על חייה לא פעם. 


גופת הבעל תלויה על עץ (צילום: גיל נחושתן)

 

דובר משטרת מרחב חוף, רב-פקד משה ויצמן, אמר ל-ynet: "הבוקר נמצאה גופת אדם ממוצא אתיופי בשנות ה-50 לחייו. אנחנו עוסקים במלאכת הזיהוי ומניחים כי מדובר בבעלה של הנרצחת מאתמול. אם אכן זה הוא, נבדוק את החשד שרצח את אשתו והתאבד".  

 

המשטרה הוזעקה הבוקר לרחוב ראש פינה בשכונת הדר בחיפה, שם נמצא הגבר תלוי. אתמול, נמצאה גופתה של ג'מרה אנאניי בגן שעשועים סמוך לבית הספר "קישון" בחיפה. גרונה היה משוסף - ובנוסף היא נדקרה בבטנה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותה.

 

אחד מקציני המשטרה העריך לאחר הרצח כי הבעל עקב אחרי האשה, שהיתה בשעות הבוקר במחלקת הרווחה בעירייה, ובעת שעברה בגן הציבורי התפתח ביניהם ריב אלים שבשיאו שיסף את גרונה ודקר אותה.

 

עובדת סוציאלית שטיפלה בג'מרה התריעה שעתיים לפני הרצח בפני המשטרה כי חייה של האשה בסכנה.

 אזהרה זו הועברה בנוסף לתלונה שהגישה ג'מרה עצמה, יום לפני כן. תחילה הכחישו במשטרה שקיבלו תלונה בנושא ואמרו כי העובדת הסוציאלית אכן דיווחה על הפרשה. אחר כך הסבירו שפרק הזמן שחלף מאז השיחה ועד הרצח היה קצר מאוד.

 

למרות כל זאת - המשטרה לא הצליחה למנוע את הרצח. גורם משטרתי הגדיר את הפרשה כ"תקלה, שהמשטרה צריכה לבדוק כדי שלא תישנה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה: גיל נחושתן
מולה אנאניי, החשוד שרצח את אשתו והתאבד
צילום רפרודוקציה: גיל נחושתן
ג'מרה אנאניי. נרצחה ברחוב
מומלצים