שתף קטע נבחר

קדימה פתחה הקמפיין: "לבני - מנהיגה אחרת"

ראשי מטה הבחירות ואנשי המקצוע המנהלים את הקמפיין חשפו את סיסמת הבחירות של המפלגה והסבירו: "הציבור מצפה מלבני לערוך שינוי". חברי המפלגה אף תקפו את חוסר נכונותו של נתניהו להשתתף בעימות מול לבני וברק: "הוא מפחד"

"ציפי לבני – מנהיגה אחרת". זוהי אחת מהסיסמאות שנבחרו ללוות את קמפיין מפלגת קדימה לקראת הבחירות הקרובות. סיסמאות נוספות שילוו את הקמפיין הן: "ציפי לבני - האומץ לשנות", "האומץ להגיד את האמת", "האומץ לעמוד מול הסחטנות".

 

 • בחירות 2009 ב-ynet: כל הדרך לקלפי

   

  "בבדיקות שעשינו, ראינו שהציבור מצפה מציפי לערוך שינוי", אמר הפרסומאי ראובן אדלר, שהסביר כי הסיסמאות שילוו את הקמפיין נבחרו לאחר בדיקות ומחקרים שנערכו במשך שלושה שבועות.

 •  

  חברי קדימה ציינו כי בבחירות האלה הבחירה היא בין ציפי לבני לבין בנימין נתניהו. "אהוד ברק לא רלוונטי לבחירות האלה", אמר יו"ר מטה ההסברה של קדימה, השר מאיר שטרית. השר חיים רמון, סגנו של שטרית במטה ההסברה, ציין כי "זו התמודדות בין ביבי לציפי. זו מערכת הבחירות, ואין בילתה".

   

  יו"ר מטה הבחירות של קדימה, דליה איציק, אמרה על לבני כי "בציבור אומרים לנו שכולם אותו הדבר, אבל לנו יש מועמדת שהיא לא אותו הדבר. היא משהו אחר, משהו שונה".

   

  "נתניהו לא רוצה שייחשף ביבי האמיתי"

  בתוך כך, בקדימה המשיכו במתקפה נגד סירובו של נתניהו להגיע לעימות עם לבני וברק. לדברי רמון, "הבחירה היא בין מי שנכשל ובין מי שיכול להביא עתיד טוב יותר לישראל - ואנחנו רוצים להציג את זה בפני הציבור".  כזכור, לבני ניסתה לפני כמה ימים ליצור עימות מאולתר בוועידת ישראל לעסקים  - אך לא זכתה למענה.

   

  הוא הוסיף שהבעיה היא כי "מי שצריך לבוא להתעמת, פשוט לא בא. הוא לא מופיע, לא עולה על המגרש".

  לדברי רמון, "נתניהו מסרב להתעמת, כי הוא יודע שזה העימות בו ציפי לבני תחשוף מי הוא ביבי נתניהו האמיתי, מי הוא היה ואת העובדה שהוא לא השתנה".

   

  במסגרת הניסיון לגרור את נתניהו לעימות פומבי, יצרו אנשי הקמפיין של קדימה סרטון אנימציה לעגני בו נראית לבני עומדת על במה, בעוד שנתניהו נמצא בקהל. באמצעות העכבר ניתן לגרור את נתניהו אל הבמה, אולם בכל פעם שהוא נדרש לומר דבר מה – הוא מוצא תירוץ ובורח מן הבמה. "יש לי פגישה עם סרקוזי", נשמע נתניהו אומר וגם: "יש פרק של האח הגדול".

   

  אנשי הקמפיין של קדימה הסבירו כי "זו המציאות העגומה: נתניהו בורח מעימות, והחלטנו לעשות את זה בצורה הזאת כדי להבליט את העובדה הזו".


 •  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים