שתף קטע נבחר

אמדוקס מפטרת 200 עובדים נוספים

החברה מתכוונת לפטר במהלך ינואר כ-200 עובדים נוספים בישראל, חודשיים לאחר שפיטרה 200 עובדים. מאמדוקס נמסר כי "אמדוקס כחברה גלובלית מובילה בתחומה נערכת להתעצמות המשבר העולמי ופועלת בהתאם לכך"

חודשיים בלבד לאחר שפיטרה 200 עובדים בישראל, עושה זאת אמדוקס שוב: במהלך ינואר מתכננת החברה לפטר כ-200 עובדים נוספים בישראל.

 

 

אמדוקס, אשר מפתחת פתרונות חיוב (בילינג) למוסדות שונים, סובלת לאחרונה מההאטה הגלובלית, המובילה לירידה בביקושים למוצרי החברה. עובדה זו הביאה את הכנסות הרבעון השלישי שלה להיות חלשות מהצפוי.

 

ענקית הבילינג הישראלית פרסמה לפני חודשיים, כי ברבעון הרביעי רשמה הכנסות בגובה 825 מיליון דולר, העומדות ברף התחתון של התחזית שסיפקה היא עצמה לפני שלושה חודשים - אז צפתה כי השורה העליונה תנוע בין 825-835 מיליון דולר. התחזית הממוצעת של האנליסטים המסקרים את החברה עמדה על שיעור הכנסות בגובה 829 מיליון דולר. החברה הציגה באותה העת רווח נקי בגובה 54 סנט למניה. רק לפני שלושה חודשים חזתה החברה כי תרשום רווח נקי בגובה 61-63 סנט למניה.

 

לאחר הפיטורים צפויה מצבת כח האדם בישראל לעמוד על כ-4,000 עובדים, זאת לאחר שלפני שנתיים עמדה זו על כ- 4,700 עובדים. במהלך השנה הפיסקלית 2008 צמצמה אמדוקס את מצבת כח האדם בישראל ב-275 עובדים, זאת, כאמור, בתוספת לפיטוריהם של כ-200 עובדים בישראל בסוף אוקטובר.

 

למרות הצמצומים האמורים, החברה הציגה ברבעון הרביעי רווח נקי בגובה 54 סנט למניה, כ-13% פחות מהתחזית הממוצעת שהיא עצמה סיפקה כמה חודשים קודם.

 

תגובת אמדוקס: "אמדוקס כחברה גלובלית מובילה בתחומה נערכת להתעצמות המשבר העולמי ופועלת בהתאם לכך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים