שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דירה לשניים

  יום ו'

   

   

  אבריל חוזרת מביתו של חוויאר מוכנה להתפייס עם מרקוס, שהציע נישואין לרוסיו. פיסטון לוחץ על רוסיו להשיג לו כסף, ולא, הוא יספר את כל האמת על בתו. מרקוס ורוסיו עומדים להתחתן בחתונה אזרחית, אבל ברגע האחרון רוסיו מגלה את האמת.בסוף הטוב כולם מתחתנים: מרקוס ואבריל, ורה ופליפה, מרגריטה ואנדרס, אינסיטה ואנריקה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  מרקוס שותה משהו ומתעורר אחרי שש שנים לעולם הפוך והזוי. הוא נשוי לרוסיו, שגם בוגדת בו עם סנטי וגם משמינה. אבריל שבורת הלב עוזבת עם חוויאר, אבל גם נישאת לסנטיאגו הקירח. מרקוס מתעורר, אבל המציאות לא שונה כל כך מהסיוט.

   

  מרקוס נתון ללחצים כבדים להינשא לרוסיו ולהקים משפחה עם אבריליטה, אבל הוא נחוש לחזור לאבריל. אלא שאבריל מחליטה לטובת חוויאר. מגי ואינס יעשו חתונה כפולה. פלי מחלים והופך בניגוד לרצונו לחשפן. אבריל מחליטה לפנות את מרקוס ומשפחתו מהדירה.

   

  אבריל סועדת עם חוויאר ורוסיו סועדת עם סנטיאגו. מרקוס מפתיע אותם. אספינוסה נדקר בלשכה של הקולונל. הגנרל מודיע לאנדרס שלא ידחו את הקידום שלו, והוא נשאר לסעוד עם מרגריטה והקולונל. הגנרל שומע את מגי ואנדרס מדברים על אספינוסה וחושד שבתיבה העתיקה נמצאת גופתו, אבל הוא מוצא שם אביזרי מין של מגי ואנדרס.

   

  מגי ממלאת בגז את הבלונים שאינס השאירה לה לקבלת הפנים של המונסניור החדש. מרקוס מגיע עם רוסיו למסיבה של פליפה ואבריל עם חוויאר. סנטיאגו לא הוזמן. סנטיאגו מביא בלונים למסיבה, מצחיק את כולם ומתקבל בברכה. מרקוס רואה את אבריל מתנשקת עם חוויאר, חוזר הביתה ומציע נישואין לרוסיו. 


  פורסם לראשונה 31/12/2008 14:12

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים