שתף קטע נבחר

תמרות עשן - תקצירי פרקים

רק ללקוחות HOT: יום ראשון, 22:00, HOT3 החדש וב-HOT V.O.D בכל זמן

פרק 1 - דם ואש ותמרות עשן

 

מחלק הדואר בצפון הגולן מגלה את קיבוץ תמרות עשן ריק מאדם. הוא מזעיק את אנשי החוק המקומיים, נפתלי שמש, אסא מוקד ואלוף הפיקוד, שמחפשים רמזים להעלמות המסתורית. בסוף היום, לאה קפקא, חוקרת כתות ממרכז הארץ, נוחתת בגולן, נחושה למצוא את הקיבוצניקים, שלדעתה היו חברי כת שהולכו שולל ע"י מנהיגם, צלם אנוש והובלו לסוף טרגי.

 

פרק 2 - תולעת שמיר

 

לאה מוצאת סימנים שמחזקים את תאוריות הכת, ודאגתה לגורל החברים גוברת. בינתיים האלוף שומע על קונספירציה אפילה בשם "תולעת שמיר", שאולי קשורה להעלמות, ומתחיל חקירה משלו. שמש מצידו משוכנע שכל חברי הקיבוץ היו מושחתים, ופושעים שברחו מסיבות פליליות.

 

פרק 3 - כוח האמונה

 

הטיולית של חברי תמרות עשן מתגלה באפיק נחל מעבר לגבול, והאלוף יוצא למבצע חילוץ. במקביל אחרי יום של חיפושים מוגברים במאות החירבות של הגולן, לאה ושמש מוצאים שרידים של חברי הקיבוץ, לצד מכלים של רעל כימי קטלני.

 

פרק 4 - צלם אנוש

 

האלוף מספר ללאה על מבצע תולעת שמיר, מוקשי ניוטרון שכנראה הוטמנו באדמה וגורמים לזיהום האדמה ואולי קשורים להעלמות של תמרות עשן, במקביל לאה מוצאת מישהו בתמרות עשן שהופך לה את התאוריה שהיא האמינה בה עד עכשיו.

 

פרק 5 - בחמש קם ציד

 

צלם אנוש לא משתף פעולה עם החוקרים מה שמערער את מוקד. לאה מתחילה לפקפק בתאוריה שהם היו כת, וושמש מחזק אותה. יחד הם מגלים דרך רמז מסתורי של אנוש שתמרות עשן מרושת במצלמות מעקב, וצלם אנוש מעיד על עצמו שהיה פיון בדיוק כמוהם. רגב מכין ללאה הפתעה שהיא לא צפתה לה.

 

פרק 6 - אל מלא רחמים

 

לאה ושמש צופים בקלטות ממצלמות המעקב שקבלו מרגב, ולומדים מהם פרטים רבים על חברי תמרות עשן, בין היתר שהחברים היו כלואים בתוך הישוב שלהם. חקלאים מקומיים מוצאים גופה, עם פציעות מקליע של ציידים. הגופה נמצאת ליד חירבת רפאים, התחנה האחרונה לפני שחברי תמרות עשן נעלמו.

 

פרק 7 - גילגל רפאים

 

האלוף מוצא בונקר חבוי מתחת לאתר פגאני קדום, ומגלה בו את האמת מאחורי מבצע "תולעת שמיר". בינתיים לאה מתחקרת את קילימניק, החשוד ברצח של רוחמה, ומוציאה ממנו פרטים נוספים על עולמם האפל של חברי תמרות עשן. בסריקה נוספת בקיבוץ היא חושפת את משמעות הספיראלה שרגב צייר לה.

 

פרק 8 - "דם ואש ותמרות עשן"

 

לאה ושמש חושפים סוף סוף את זהותו של החשוד העיקרי בתעלומה, אך תוך כדי מרדף אחריו הם מובלים לתוך שטח אש, במהלך תרגיל ירי. הם מסתתרים, כלואים במבנה מתפורר, תחת מטחי אש כבדים, הם מרכיבים את החלקים החסרים של הפאזל, שאולי יקברו יחד איתם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים