שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מונטכריסטו

  ימים ה', א', ד' פרקים 65-63

   

  מרקוס הורג את אלברטו. סנטיאגו ממשיך לאיים על מרקוס, אך המשטרה נכנסת ועוצרת אותו. מרקוס מתוודה בפני מרסדס על כל פשעיו. הלנה מסגירה את ליסנדרו למשטרה. סנטיאגו וחבריו מנסים לשקם את חייהם. הלנה מתחילה לעבוד בארגון לנשים מוכות, רמון עוזב את האינטרפול והופך לשחקן בסרטי פעולה, ויקטוריה מתפייסת עם רוקמורה ונוסעת אתו, ולאורה וסנטיאגו מתכננים לנסוע עם מתיאס. ברגע האחרון מרקוס שוב חוטף את לאורה, וחונק אותה כאשר היא נאבקת בו. סנטיאגו מגיע, והוא ומרקוס נאבקים עד למותו של מרקוס. סנטיאגו מבכה את לאורה ולפתע מגלה שהיא עדיין חיה, והם מתרחקים יחדיו לעבר האופק... (פרק אחרון).

   

  פרקים קודמים

   

  פדריקו נפגע מהדרך שבה אריקה מתייחסת אליו לאחר שהתאוששה, ועוזב את ביתה. מרקוס נופל למלכודת ותוקף את הבית שבו הוא חושב שסנטיאגו ולאורה נמצאים, אך מצליח להימלט מאנשי האינטרפול. מרסדס מספרת לסנטיאגו שאנשיה מצאו את המעבדה של אלברטו.

   

  אלברטו הורג את אדולפו כדי להוכיח למרקוס את נאמנותו. אנשיו של אלברטו חוטפים את מילנה ותומס. אלברטו מודיע למילנה שהוא ומרקוס נמלטים מהמדינה, וייקחו אתם את הילד. שומריו של מרקוס יורים במילנה.

   

  רמון מוציא מ"לומברדיה" את מילנה, שנורתה בכדורי סרק על ידי אנשיו, שצילמו את מעשה ה"רצח", אולם מרקוס נעלם שוב. השופטת מחזירה את תומס לידי אמו. רוקמורה מגיע גם הוא לבית לומברדו עם המשטרה ועוצר את ליסנדרו רדוף הרוחות.

   

  ויקטוריה עדיין מקנאה בלולה בשל האפשרות שקמילה היא בתו של רוקמורה. סנטיאגו חודר למעבדה של לומברדו ומצלם את המאושפזות. הוא שומע את דוקטור גודס ומבין שעומדים להעלות את המעבדה באש עם הנשים והילדים בתוכה.

   

  סנטיאגו ורמון מספיקים להוציא את הנשים והתינוקות מהמעבדה לפני שהיא עולה באש. דוקטור גודס נהרג בשרפה. הנשים מגיעות אל השופטת והיא מבקשת מהן להעיד נגד אלברטו. פדריקו מאוכזב לגלות שאריקה ממשיכה לטעון שהם לא יכולים להיות יחד. סנטיאגו מגיע לביתו לחפש מסמכים ומגלה שמרקוס מתחבא שם. מתיאס ושריתה חוזרים מאירופה, ומתיאס פוגש את הוריו.

   

  אלברטו מבקש מקלמנטי לעזור לו לברוח מהמדינה. אריקה מציעה לאלברטו להעלים את הראיות על הניסוי שלו בתמורה לכך שייתן לה את "לומברדיה". שריתה וסנטיאגו מחליטים לטמון למרקוס מלכודת ולגרום לו לחשוב שמתיאס עם שריתה. מרקוס אכן נופל בפח, אולם לא בא בעצמו כי אם שולח את ליסנדרו. שריתה מתגרה בליסנדרו כדי להוציא ממנו את מקום הימצאו של מרקוס, ליסנדרו יורה בה והורג אותה.

   

  אריקה מקבלת מאלברטו את "לומברדיה", היא מנסה לצרף את פדריקו לניהול המסעדה, אולם הוא סולד מהרעיון. לאורה וויקטוריה מקבלות ידיעה ששרידיהם של הוריהן נמצאו. לולה מגלה שקמילה היא בתו של אלברטו. סנטיאגו שבור ממותה של שריתה, הוא מצליח להוציא מליסנדרו את מקום מחבואו של מרקוס. אנשיו של רמון דואגים להביא את מרקוס ואלברטו לביתו של סנטיאגו, שם מחכה להם סנטיאגו.

   


  פורסם לראשונה 14/01/2009 13:04

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים