שתף קטע נבחר

מפעל סנמינה מדיקל במעלות פיטר 40 עובדים

פרסום ראשון: מפעל הציוד הרפואי במעלות תרשיחא, המעסיק 430 עובדים, פיטר 40 מהם בגלל המשבר הכלכלי. מנהל כוח האדם: "נאלצנו לצמצם את היקף העבודה בגלל הירידה בהזמנות"

מפעל הציוד הרפואי סנמינה SCI מדיקל ממעלות תרשיחא פיטר 40 מתוך 430 עובדיו. כך נודע ל-ynet. זאת, בגלל המשבר הכלכלי הגלובלי.

 

מכת פיטורים במשק - סיקור מיוחד ב-ynet

 

"מאז שנת 2003 הגדלנו את מספר העובדים במפעל בהתמדה מכ-250 ל-430 עובדים", אומר ל-ynet מנהל כוח האדם של המפעל יעקב הרשקוביץ. "לצערי, בעקבות מה שקורה בעולם הרחב, אנחנו נאלצים לצמצם עכשיו ולהתאים את עצמנו למצב. אנחנו עובדים עם חברות בינלאומיות גדולות, וכאשר הן מצמצמות את הרכש אנחנו מצמצמים את היקף העבודה. מה אומר, אני מקווה שהמשבר הכלכלי יסתיים כמה שיותר מהר", אמר הרשקוביץ.

 

סנמינה SCI היא חברה בינלאומית לאספקת שירותי ייצור אלקטרוני. סנמינה רכשה את המפעל במעלות בשנת 2003 מחברת התעשייה אלסינט. סנמינה מחזיקה בישראל שני מפעלים: המפעל במעלות, העוסק בייצור ציוד רפואי, ומפעל סנמינה SCI מערכות ישראל, הנמצא בלוד ומספק שירותי מיקור חוץ עבור תעשיית האלקטרוניקה.

 

המפעל בלוד מעסיק גם הוא מאות עובדים, ולא ביצע פיטורים בגל הפיטורים האחרון. בעבר החזיקה סנמינה מפעל אחר במעלות, שנסגר לפני כשנתיים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מעלות תרשיחא
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים