שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דונה ברברה

  ימים א'-ה'

   

   

  ברברה מנסה לברוח והמפקח מורטנס פוקד על כל הכוחות לחפש אותה. סנטוס משקר ואומר שלא ראה כלום. סנטוס, פחרוטה וחבריו עוזרים לברברה לברוח. ברברה מסתתרת בכנסייה והיא שומעת את סנטוס ומריסלה מדברים עליה.

   

  סנטוס עוזר לברברה לברוח מ"אל מיאדו" ומודה בפניה שהוא אוהב אותה. ברברה בורחת לכיוון הביצה ומשחררת את הסוס שלה. מריסלה רואה את הסוס חוזר לאחוזה ומבינה שברברה בביצה. היא מגיעה לשם כדי להציל את אמה.

   

  מריסלה מצילה את ברברה. ברברה עוזבת ומריסלה מתחתנת עם סנטוס. ברברה חיה בנהר ומדי פעם מגיעה למיסיון לבקר ילדים. כשמריסלה יולדת את בתה, ברברה מתה ומריסלה מרגישה שאמה כבר לא איתה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  ברברה מורה למריסלה לחזור לסן פרננדו ולהתרחק מסנטוס. אנטוניו מבשר לכולם שהגופות שנמצאו במטוס הן לא של ספו ופקונדו. ברברה ואנשיה מגלים שספו ופקונדו מסתתרים בבית של פרנלטה ומחזיקים את כולם כבני ערובה.

   

  אאוסטקיה גוססת וברברה נמצאת לצדה בבקתה. אאוסטקיה מבקשת לקרוא למריסלה כדי להיפרד ממנה, מריסלה מגיעה עם סנטוס והיא נפרדת משניהם. ספו נחוש בדעתו להישאר בכפר עד שיהרוג את ברברה.

   

  סנטוס מנסה לשכנע את ברברה לתת לרשויות לטפל בספו אך היא מתעקשת להרוג אותו בעצמה. המפקח מורטנס מגיע לחקור אבל ברברה מסרבת לענות על שאלותיו. הוא מציע לאילריו לספר לו על ברברה בתמורה להפחתה בעונשו.

   

  טיגרה מספר למורטנס על כל הרציחות של ברברה. בהלוויה של אאוסטקיה, ברברה ומלכיאדס מרגישים שספו בסביבה. מלכיאדס הורג את המשרת של ספו וספו הורג את מלכיאדס. ברברה וספו נשארים לבד. סנטוס בא לעזור לברברה.

   

  ספו מחזיק את ברברה ואת סנטוס כבולים ועומד להרוג אותם. כשספו מתקרב לברברה כדי לאנוס אותה שוב, היא דוקרת אותו בסכין עם חומר הרדמה ומאיימת לשרוף אותו כדי שימות בייסורים. 

   


  פורסם לראשונה 21/01/2009 11:46

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים