שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מודי פרידמן במתקפה על גלעד ארדן

  סגן יו"ר דירקטוריון ערוץ 10 יוצא במתקפה חריפה נגד ח"כ גלעד ארדן, לאחר שזה החליט על הוצאת הערוץ למכרז. ארדן: "מי שעשה מחטף בחירות זה ערוץ 10. תפקידי לוודא שהצופה יקבל משדרים איכותיים ולא להיבהל מלחצים ואיומים"

  מודי פרידמן, סגן יו"ר דירקטוריון ערוץ 10, מצטרף לאנשיו ויוצא היום במתקפה קשה נגד ח"כ גלעד ארדן, שהחליט הלכה למעשה על יציאתו של הערוץ למכרז חדש. בתוך כך, יצאו אנשי הערוץ היום להפגנה אל מול משרדי הרשות השנייה בירושלים, במהלכה הניפו שלטים והבעירו צמיגים.


  הפגנת ערוץ 10 הבוקר. הניפו שלטים והבעירו צמיגים (צילומים: גיל יוחנן)

   

  "במחטף פוליטי, 14 יום לפני הבחירות, החליט גלעד ארדן ברוב של שניים נגד אחד (חברי הכנסת ארדן ומשה כחלון נגד אלכס מילר) לסגור את ערוץ 10", אמר פרידמן ל-ynet.

   

  "בניגוד לעמדת הרשות השנייה ומשרד התקשורת, החליט ארדן לכנס את ועדת הכלכלה, לקטוע את המשא ומתן שהתנהל בין הרשות לערוץ ולסגור את הערוץ. 14 יום לפני בחירות, פוליטיקאי במדינת ישראל מחליט לכבות ערוץ תקשורת ולפגוע פגיעה קשה בשיח הדמוקרטי הישראלי ובפלורליזם הציבורי.

   

  "בימים של משבר כלכלי עמוק ובשעה שבכל העולם ממשלות מתגייסות ומזרימות מיליארדי דולרים להצלת התעשיות, ארדן פעל בבהילות ובדחיפות תוך שהוא מתעלם מהעובדה שמשמעות הדברים היא ש-3,000 משפחות יאבדו את מקור פרנסתן, תחוסל התחרות בשוק הטלוויזיה והענף יהיה על סף קריסה".


  הלר ומנשה בהפגנת הערוץ בירושלים. מאות עובדים לקחו חלק

   

  בהפגנת אנשי ערוץ 10 אל מול משרדי הרשות השנייה בירושלים הבוקר לקחו חלק מאות אנשים, ביניהם גם כתבי הערוץ צ'יקו מנשה, דב גילהר, אילן גורן, גיא לרר, אביב פרנקל, נגה ניר נאמן, וכמו כן צלמים, תאורנים ועובדים נוספים.

   

  ארדן: "המחטף הוא של 10"

  "למרות שערוץ 10 מנסה לבלבל את הציבור - צריך להבהיר כי לא מדובר כלל בסגירת הערוץ, אלא בשאלה האם בעוד שנה, כשיסתיים הזיכיון שניתן למפעילי הערוץ, הם יקבלו פטור ממכרז וימשיכו להפעילו לעוד ארבע שנים, למרות שהם מפירים את החוק ומקפחים את הצופים בשידורי הסוגה עילית, או שבעוד שנה יוחלף הזכיין הנוכחי במפעיל אחר שיעמוד בדרישות החוק ואולי יצליח סוף סוף להוות תחרות לערוץ 2.

   

  "מי שעשה מחטף בחירות זה אך ורק ערוץ 10. הם ששינו את לוח הזמנים המקורי עליו הוסכם בוועדה באוגוסט והם ועשו זאת בבחירות, כי ניצלו את פחד הפוליטיקאים מהם. אני רק שכנעתי לחזור ללו"ז המקורי שנקבע לפני שהוחלט על יציאת המערכת הפוליטית לבחירות.

   

  "מה אמור להשתנות עוד חודש ? רק שנהיה אחרי בחירות ובלי שר, ושוב ירוויחו עוד לפחות שנה בלי להשקיע את חובם בהפקות סוגה עילית.

  אין שום אדם שעשה יותר ממני כדי להציל את ערוץ 10 ואת התחרות בתקשורת המסחרית, וכולם יודעים זאת. קידמתי שני חוקים שהפחיתו כמיליארד שקל מהיקף המחוייבויות אליהם היה מחויב הערוץ כשזכה בזיכיון לשידורים. אך אני זוכר בראש וראשונה כי תפקידי כשליח ציבור לוודא שהצופה יקבל משדרים איכותיים ומושקעים ולא להיבהל מלחצים ואיומים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רפי דלויה
  פרידמן. "מחטף בחירות"
  צילום: רפי דלויה
  ארדן. לא נבהל
  צילום: עופר עמרם
  לאתר ההטבות
  מומלצים