שתף קטע נבחר

הפרקליטות סקרנית: למה זדורוב לא רצה סקס?

הנאשם ברצח תאיר ראדה נדרש להסביר את דבריו למדובב - מהם משתמע שהיה נסער במיוחד ביום הרצח. זדורוב השיב: זה נשאר ביני לבין אשתי

הפרקליטות מנסה לחזק את הראיות להוכחת אשמתו של רומן זדורוב ברצח הנערה תאיר ראדה - ועוברת דרך חדר המיטות. בדיון האחרון של עדותו, הוא עומת היום (ה') עם דברים שאמר למדובב בתא המעצר, שם סיפר לכאורה על סערת הרוחות בה היה שרוי בערב לאחר הרצח.

 

עו"ד שילה ענבר, נציגת פרקליטות מחוז הצפון, הקשתה על זדורוב, בהתבסס על תמליל שיחה עם המדובב: "האם נכון שבגלל המקרה היית כל כך מודאג שהלכת לישון באותו ערב מוקדם ולא רצית לעשות סקס עם אשתך,

 כי 'הייתה לך דייסה בראש'?".

 

היא הוסיפה שזדורוב אמר למדובב כי "באותו יום לא רציתי שום דבר, לא היה לי בראש סקס או אהבה". זדורוב השיב שלא הלך לישון מוקדם, אלא ב-23:00, וביקש לשמור על הפרטיות שלו ושל אשתו: "מה ששייך ליחסים האינטימיים, זה שלנו".

 

"ידעתי מהתקשורת"

אחרי חמישה דיונים ארוכים, סיים היום הנאשם למסור את עדותו במסגרת המשפט הממושך בבית המשפט המחוזי בנצרת. "אני בטוח שהוא יורשע פה אחד, אם זה היה תלוי בי הייתי מוציא אותו להורג", אמר אביה של תאיר, שמואל ראדה.

 

בהגנה מבטיחים כי עדים רבים עוד יקעקעו את האשמה, ובינתיים מביעים בתביעה שביעות רצון מתוצאות החקירה הנגדית שהצליחה, לטענתם, להשיג את כל מטרותיה - ואף הרבה מעבר לזה. בעוד שלנציגי ההגנה סיפר זדורוב שלא רצח את הילדה וטען כי הודה לאחר שהחוקרים והמדובב מסרו לו את כל הפרטים, ביקשה התביעה להוכיח כי הוא משקר לכל אורך הדרך וגם שכבר בערב המקרה ידע שראדה נרצחה בשירותי בית הספר. 

 

בשלבים הראשונים של עדותו זעק זדורוב לחפותו, ואף נשבר ופרץ בבכי. בדיון היום ובשני הדיונים שקדמו לו התקשה להסביר כיצד ידע פרטי חקירה מוכמנים - ביניהם המנעול השבור של דלת השירותים, תנוחת המנוחה בעת ביצוע הרצח, והעובדה שזעקה רגע לפני מותה "אמא".

 מעבר לכך, הוא סיפר לאשתו בערב בו אירע הרצח כי ילדה נפלה בשירותים באסלה, פרט שאותו אישרה אשתו בשלב מאוחר יותר בחקירתה. לאחר מכן, שניהם חזרו בהם מעדות זו.

 

"אמרת שירותים ואסלה כי ידעת איפה היה הרצח כי אתה רצחת את הילדה", אמרה עו"ד ענבר וזדורוב ענה: "המידע שקיבלתי זה מכלי התקשורת, כולם כבר ידעו איפה רצחו את הילדה, אני לא רצחתי את הילדה".

 

בדיונים הבאים ישמע הרכב השופטים סגן הנשיא יצחק כהן, חיים גלפז ואסתר הלמן עדים נוספים שצפויים להביא עורכי הדין גליל ודוד שפיגל המייצגים את הנאשם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זדורוב. ביקש לשמור על פרטיות
צילום: חגי אהרון
שמואל ראדה. "הייתי מוציא אותו להורג"
צילום: חגי אהרון
צילום: רפרודוקציה
תאיר ראדה ז"ל
צילום: רפרודוקציה
מומלצים