שתף קטע נבחר

שב"כ עיכב פעילי מרצ שהתקרבו לפח של נתניהו

אלפי מדבקות עם הכיתוב "יש דברים שלא ממחזרים" הוצמדו הלילה לפחי זבל באזור המרכז. שני פעילי מרצ, שהתקרבו למושא העקיצה, עוכבו על-ידי מאבטחיו

אחרי שהשוו את אביגדור ליברמן  ליורג היידר - עברו במרצ-התנועה החדשה לתקוף את בנימין נתניהו: בשעות הלילה (יום ב') הדביקו פעילי המפלגה אלפי מדבקות על פחי זבל עם הכיתוב: "יש דברים שלא ממחזרים". שניים מהפעילים עוכבו על ידי מאבטחי נתניהו, לאחר שביקשו להדביק את המדבקות על פחי הזבל ליד ביתו של יו"ר הליכוד בירושלים.

 

 

במרצ-התנועה החדשה די מאוכזבים מהסקרים, ולכן החליטו ראשי הקמפיין לנהל אסטרטגיה אגרסיבית נגד המועמדים מהימין. הלילה הצטיידו עשרות פעילים צעירים, בראשותו של יו"ר הפורום צעיר אורי זכי, באלפי מדבקות עם דיוקנו של נתניהו. את המדבקות הם הדביקו על פחי זבל בין היתר בתל אביב, חולון, רעננה, הרצליה וגם בירושלים.

 

זכי עצמו ופעיל נוסף הגיעו לרחוב בו מתגוררת משפחת נתניהו בירושלים וביקשו להדביק מדבקות גם שם. אלא שבביתו של נתניהו, שמאובטח 24 שעות ביממה, חיכתה להם הפתעה - מאבטחי השב"כ עיכבו את השניים.

 

"בסך הכל הם היו נחמדים, הם ביקשו תעודות זהות ושאלו מה אנחנו עושים. הסברנו להם בדיוק את מטרת בואנו למקום ואחרי שעה שהמתנו בקור הירושלמי הם שיחררו אותנו. עשינו את זה מתוך מחשבה ששרה נתניהו תזרוק זבל לפח האשפה כמו כל אשה וכך תיתקל בשלט הזה", הסביר זכי.

 

מאוחר יותר הבהיר זכי את תגובתו בעקבות הטענות על שוביניזם: "מעולם לא אמרתי שכל אישה זורקת זבל, אני גאה לזרוק את הזבל בביתי. אני פשוט מניח שאישיות מאובטחת לא זורקת את הזבל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מחאה נגד נתניהו על הפחים
צילום: AP
מומלצים