שתף קטע נבחר

אחיו של עמיר ובתה של טרימבובלר התארסו

הכל נשאר במשפחה: אמיתי עמיר, אחיו הצעיר של רוצח רבין, התארס עם בתה של לריסה טרימבובלר מנישואיה הראשונים

בעוד יגאל עמיר ממשיך לעורר סערות מתאו בכלא, במשפחתו של רוצח ראש הממשלה יצחק רבין מהדקים את הקשרים הזוגיים עם משפחת טרימבובלר. לאחרונה התארסו אמיתי עמיר, אחיו הצעיר של יגאל, ובתה הבכורה של לריסה טרימבובלר מבעלה לשעבר בנימין ויניקוב.

 

אמיתי עמיר (22) אישר בשיחה עם ynet שאפשר לאחל לו מזל טוב, אך סירב להרחיב בנושא. הוא והמשפחה הצליחו לשמור על דבר החתונה הצפויה במשך כשבועיים, אבל לדבריו "הייתי מעדיף שכל העניין בכלל לא היה יוצא החוצה. זה עניין פרטי ואני לא רוצה שכולם יתעסקו בזה".

 

אמיתי עמיר עלה לכותרות לפני קרוב לשנתיים, כאשר הואשם בהעלבת עובד ציבור - כאשר פנה למפקד חטיבת יהודה, אלוף-משנה מוטי ברוך, והצדיע מולו במועל יד. במקביל קרא לעברו "הייל היטלר" ו"נאצי". למרות הודאתו, הוא לא הורשע בשל התנהגותו הטובה ו"המשבר שחוותה משפחתו, בעקבות מאסר אחיו". 

 

אשתו של הרוצח ואמה של הכלה המיועדת בת ה-17, לריסה טרימבובלר, אמרה ל-ynet כי היא שמחה עבור בתה, והוסיפה גם היא שבני הזוג הצעירים ביקשו להשאיר את דבר האירוסין בקרב חוג מצוצמם של בני משפחה וחברים.

"ביקשו מאיתנו לא לדבר. זה עניינם הפרטי, זאת החלטה שלהם", אמרה טרימבובלר, אם לבנו בן השנה וחצי של עמיר.

 

באוקטובר אשתקד התראיין רוצחו של ראש הממשלה לערוצי הטלוויזיה ועורר סערה. שירות בתי הסוהר הודיע שעמיר יועמד לדין משמעתי, ושלל ממנו בין היתר התייחדויות עם אשתו. עמיר הועבר מכלא רימונים בשרון לכלא רמון שבדרום הארץ, שם כלואים כ-700 אסירים ביטחוניים. לפני כשבועיים החליט בית המשפט להשעות את העונשים, לאחר שפרקליטו טען כי היו לא מידתיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
אמיתי עמיר
צילום: עופר עמרם
מומלצים